Sport

Užijte si hokej naplno

Užijte si hokej naplnoHokej patří k nejoblíbenějším sportovním aktivitám, a byť je doposud výsadou pouze mužů, stále více žen začíná minimálně bruslit. Rozhodnete-li se začít s hokejem a věnovat se mu opravdu naplno, pak potřebujete kvalitní výbavu. Tu samozřejmě tvoří neodmyslitelně brusle na led a samozřejmě hokejka, výstroj a ochrana hlavy – přilba. Jestliže hledáte vhodného výrobce, pak... Read More »

Čelovka zlepší bezpečnost při večerním běhání

Čelovka zlepší bezpečnost při večerním běháníStále více lidí se vrhá do náruče odreagování v podobě běhu. Proč ne, když se vypořádáte nejen s depresemi, ale zredukujete nadváhu, prokrvíte končetiny, zrychlíte metabolismus, vylepšíte soustředěnost a doslova vás zaplaví pocity... Read More »

Sportovní dresy jsou symbolem jednotnosti týmu

Sportovní dresy jsou symbolem jednotnosti týmuV současné době je velice skloňovaným tématem zdravý životní styl, jehož důležitost si uvědomují všechny věkové kategorie. V posledních několika letech se začaly do popředí prodírat týmové sportovní aktivity, ať už na rekreační či profesionální úrovni. A právě jednotnost týmu zdůrazní sportovní dresy, u nichž hraje nemalou roli vzhled a kvalita výrobního... Read More »

Dětské kolo Amulet

Dětské kolo AmuletOd kvality kola se odráží to, jak si jízdu přírodou užijete. Jestliže vyberte správně, bude požitek dokonalý, v opačném případě se budete jen trápit. Samozřejmě to platí i v případě výběru kola pro dítě. U něj je třeba si dát pozor hned na několik důležitých kritérií. Jakých a... Read More »

Sportovní poháry pro vítěze

Sportovní poháry pro vítězeZabrouzdejte ve svých vzpomínkách a vybavte si letní dětské tábory či pionýra, kde se pořádaly různé týmové hry a soutěže, které pro vás a vaše kamarády končily menší i větší odměnou. A ani dnes spousta z nás nepohrdne nějakou tou trofejí či diplomem. Pokud jste osobou či organizací, v jejíž kompetenci je pravidelné pořádání sportovních, kulturních a... Read More »

Nadzemní bazény Marimex

Nadzemní bazény MarimexNedávno jsme zde zmiňovali trampolíny od Marimexu, dnes se podíváme na jinou letní, pro některé atrakci, pro mnohé nezbytnost. Nadzemní... Read More »

Další stránka »