Auto-moto

Spolehlivá ochrana před lesními škůdci

Spolehlivá ochrana před lesními škůdciMůžete být sebevětším milovníkem všemožné zvěře, pokud vám však jedna z těchto roztomilých potvůrek začne poškozovat majetek, jde láska stranou a na řadu přichází bojovné prostředky. Nemluvíme teď o hmyzu, který dokáže také pěkně potrápit, ale o drobných lesních savcích, kteří se u našeho domu často objevují po setmění a dělají paseku, která nás pak... Read More »

Když chcete mít svůj vozový park pod kontrolou

Když chcete mít svůj vozový park pod kontrolouNezáleží, zda patříte mezi spediční společnosti, podnikáte v obchodu či službách anebo hledáte optimální rovnováhu využívání služebních vozidel. V těchto a mnoha dalších případech se vyplatí investovat do sledovacího systému, díky němuž budete mít stále aktuální informace o stavu svých aut i chování řidičů. Počáteční náklady na GPS sledování vozidel se vám vrátí prakticky ihned,... Read More »

Chiptuning v otázkách a odpovědích

Chiptuning v otázkách a odpovědíchCo všechno jste chtěli vědět o chiptuningu? Díky následujícím otázkám a odpovědím si jistě vše důkladně... Read More »

Čas na nový vůz z dílny českého lídra

Čas na nový vůz z dílny českého lídraTo, že si automobily Škoda drží prvenství v oblibě nejen u českých řidičů, je samozřejmá a léty prověřená věc. Jako jedna z mála automobilek staví své modelové řady na inovativním přístupu a komfortní výbavě, jež oceňuje mladý začínající řidič především díky bezpečnostní sadě a stejně tak řada zkušených řidičů, pro něž je prioritou pohodlí a... Read More »

Test letních pneumatik – které obstály na výbornou?

Test letních pneumatik – které obstály na výbornou?Jako každý rok s příchodem jara i letos začínají pneuservisy zažívat žně. Řidiči nechávají svým plechovým miláčkům nové obutí a těší se na bezpečné kilometry na vozovce za každého počasí. Jenže které pneumatiky jsou opravdu kvalitní, bezpečné a zároveň cenově výhodné? Sledujte test letních pneu, mezi jehož favority patřily například gum z dílny Michelin nebo... Read More »

Jak si stojí celoroční pneumatiky v testech?

Jak si stojí celoroční pneumatiky v testech?Otázka používání celoročních pneumatik byla, je a pravděpodobně i dál zůstane předmětem vášnivých diskusí mezi motoristy. Zatímco jedni jsou jednoznačně proti, druzí na jaře přezují a fungují na nich až do zimy. Kontroverznímu tématu se snaží přijít na kloub také nadšenci, jež v pravidelných intervalech testují vybrané značky pneumatik, jízdní vlastnosti a schopnosti reakce v... Read More »

Další stránka »