Mobilní telefony

Jak chránit mobil před poškozením? Pomůže tvrzené sklo

Jak chránit mobil před poškozením? Pomůže tvrzené skloKaždý z nás to zná. Stačí chvíle nepozornosti a mobil, za který jsme zaplatili tisíce až desetitisíce korun, letí k zemi. Pád, který mnohdy končí závadou vyžadující návštěvu servisu, by přitom mohl častěji končit bez újmy. Jak? Díky tvrzenému... Read More »

Vlastní fotka na krytu

Vlastní fotka na krytuTo, že chceme být jiní, je naší lidskou přirozeností. Proto existuje tolik druhů oblečení, bot, interiérových dekorací, nábytku, uspořádání bytů, aut a podobně. Dále platí, že co se líbí jednomu, nemusí se líbit druhému. A tak už nám nestačí, když si koupíme mobil, který bude stejný jako tisíce mobilů stejné značky. Chceme ten náš odlišit... Read More »

LG Nexus 4

LG Nexus 4Chytrý mobilní LG Nexus 4 (předchůze nejnovějšího Nexus 5) není asi potřeba moc představovat, proto jen stručně k úvodu: Jedná se o referenční model přímo od společnosti Google, který byl v době svého uvedení recenzován jako jeden z nejlepších na trhu. I my jsme se podívali telefonu na zoubek a podívejte se, jak obstál v... Read More »