pouzdra na Airpods

Bez krytu Airpods nikam nepřenášejte

Vzhledem k nedostatku výrobních kapacit, lidské síly i součástek za posledních několik měsíců razantně vzrostla jak cena většiny počítačových komponent, tak i spotřební elektroniky.

Fanoušci společnosti Apple však mohou být v klidu, jelikož její produkty byly vždy dražší než výrobky od konkurence, a to se rozhodně nezměnilo. Nutno ovšem dodat, že většinou oprávněně.

Věci s logem jablka jsou totiž takřka vždy exkluzivní a rozhodně stojí za to alespoň o jejich koupi přemýšlet. Výjimkou nejsou ani bezdrátová sluchátka Airpods.

Drát už vychází z módy

Sluchátka jsou v mnoha ohledech lepší než bedýnky. Nejenže mají obvykle lepší zvuk, ale nikoho posloucháním hudby nerušíte. Můžete si tedy užívat třeba záznam metalového koncertu ve tři ráno, aniž byste budili sousedy vedle.

Sluchátka se dělí do dvou základních kategorií – s drátem a bez. Verze s drátem jsou stále populárnější, ale z velké části za to vděčí ceně, která je přeci jen obecně nižší než u bezdrátových modelů.

Co se zvukových kvalit týče, tam už v současnosti jde o remízu, i když ještě poměrně nedávno byly kabelové verze mnohem lepší. Hodně se o plichtu zasloužila i bezdrátová sluchátka Airpods.

Nosí se skvěle

Jedná se o skutečně špičkový kousek technologie, který skvěle hraje a dobře se nosí. Vzhledem k velmi kvalitní práci designerů společnosti Apple sluchátka v uchu prakticky neucítíte. Můžete se tak více soustředit na poslech hudby. Hodně tomu napomáhá i absence kabelu, který mnoha lidem vadí už z principu.

Aby vám však vydržela sluchátka co nejdéle, je dobré je chránit, a sice ideálně pomocí některého z kvalitních krytů pro Airpods.

Nejde o žádnou velkou investici. Obaly pro Airpods nestojí tisíce, ale jen pár stovek. I když se vám to může zdát jako příliš vysoká cena za kousek plastu, rozhodně se zde příliš šetřit nevyplatí. Ta nejlevnější pouzdra na Airpods totiž často nejsou ani vodotěsná.