Archiv pro rubriku: Elektronika

[xml_slevy words=“elektro, sluchátka, GPS, SD“]

ozvučení do školy

Školní zvonění nemusí být jen drnčící zvonek. Dnes letí melodické vyzvánění

Pokrok nezastavíme, což je ostatně patrné i na ozvučení škol. Ti starší si jistě ještě vzpomínají na protivný zvuk drnčícího zvonku, který oznamoval začátek a konec školního vyučování. Dnes se do popředí dostávají modernější systémy s melodickým zvoněním. Celý příspěvek

hifi studio Praha

Vylepšete zvuk hifi soustavy pomocí izolace komponentů

Každý náročný audiofil, který investoval spoustu peněz do pořízení kvalitní hifi audio soustavy, jistě chce, aby její zvuk byl co nejlepší. Jak toho dosáhnout? Nejlepším způsobem je odstranění největších nepřátel kvalitní hifi reprodukce – všech nežádoucích ruchů a šumů. Dosáhnete toho pomocí vzájemné izolace hifi komponentů tak jak to má zařízeno například hifi studio Praha.

Izolujte hifi komponenty

Jednotlivé komponenty hifi soustavy na sebe navzájem působí různými vibracemi, které mohou způsobovat nejrůznější interference, mající za následek zvýšení hladiny šumu a zhoršení kvality reprodukce. Použití izolace okamžitě zvedne úroveň kvality zvuku, což je levná a účinná metoda jak vylepšit svou audio soustavu.

Jak izolovat hifi soustavu

Abyste zjistili, jaké možnosti poskytují současné izolační matriály v audiotechnice, navštivte hifi poslechové studia Praha, kde můžete názorně posoudit, jak obrovský rozdíl v kvalitě zvuku udělá trocha izolace.

Izolace hifi soustavy nemusí být nijak složitá ani drahá, většinou jde o instalaci různých anti vibračních nožiček, které od sebe oddělí jednotlivé komponenty hifi systému a zabrání jim ve vzájemném ovlivňování vibracemi. Vnitřek reproduktorů se dá odizolovat speciálními pěnovými hmotami, které zabrání tomu, aby se zde zvuk nepatřičně odrážel.

Odborníci z hifi studia vám poradí jak na to

V hifi poslechovém studiu najdete spřízněné duše – personál, pro který je audiofilie celoživotní vášní a který se s vámi rád podělí o veškeré své zkušenosti v izolaci hifi komponentů. Za izolaci vaší hifi soustavy nemusíte utratit spoustu peněz. Pokud vše uděláte správně, zlepšíte zvuk vašeho hifi o mnoho procent za zlomek ceny, kterou byste museli investovat do komponentů vyšší kategorie.

3D tisk Zlín

3D tisk ve Zlíně vám kvalitně a za dobrou cenu vytiskne výrobek

Kdo by si kdy pomyslel, že bude možné si vytisknout vedle běžných dokumentů či barevných fotografií také trojrozměrný předmět? 3D tisk je tu s námi už od poloviny 80. let minulého století a stále se pracuje na jeho zdokonalování. S pojmem 3D tiskárna se však setkáváme o něco později, až v devadesátých letech 20. století. Co je všechno možné si prostřednictvím 3D tisku vytisknout a jak to všechno funguje? Celý příspěvek