Elektronika

Rozhodování mezi originálem a alternativou

Rozhodování mezi originálem a alternativouNěkdy se člověk nestačí divit, kolik peněz musíte dávat na pořizování nových náplní do tiskáren. Jestliže pátráte po levnějším řešení, zkuste alternativní tonery do tiskárny, kde rozhodně ušetříte. Originál v nejvyšší kvalitě Pokládáte si otázku, proč mít originál, když alternativní řešení vyjde levněji? U originálu si můžete být jisti maximální kvalitou a minimální poruchovostí. Pochopitelně... Read More »

Todoist a Evernote – seznamte se s nejlepšími aplikacemi pro správu úkolů a poznámek

Todoist a Evernote – seznamte se s nejlepšími aplikacemi pro správu úkolů a poznámekAť už si potřebujete rozdělovat úkoly se svými kolegy, nebo jen chcete mít pod kontrolou své povinnosti, určitě se vám budou hodit kvalitní aplikace pro správu úkolů a poznámek. Recenze na www.hardyn.cz se zaměřila na dvě aplikace, které patří mezi ty úplně nejznámější. Jsou to Todoist a Evernote. Pokud zatím nevíte, jak tyto aplikace fungují... Read More »

Jak chránit mobil před poškozením? Pomůže tvrzené sklo

Jak chránit mobil před poškozením? Pomůže tvrzené skloKaždý z nás to zná. Stačí chvíle nepozornosti a mobil, za který jsme zaplatili tisíce až desetitisíce korun, letí k zemi. Pád, který mnohdy končí závadou vyžadující návštěvu servisu, by přitom mohl častěji končit bez újmy. Jak? Díky tvrzenému... Read More »

V hlavní roli pračka

V hlavní roli pračkaTy časy, kdy byly na pračce všehovšudy dvě kolečka, přičemž jedno ukazovalo čas, druhé volilo teplotu, a dva knoflíky, jeden na volbu otáček 800/1200 a druhý na start, jsou dávno pryč. V dnešní smart době mají už i pračky svou inteligenci, bliká na vás jejich podsvícený displej, programy mají přednastavenou teplotu, délku i intenzitu odstředění. Člověk... Read More »

PS Vita Sony Playstation

PS Vita Sony PlaystationMyslím, že každý z nás se někdy setkal nebo alespoň zaslechl zmíňku o nějakém produktu ze série Sony Playstation. Ať už se jedná o stolní verze herních konzolí nebo o tzv. herní handheld neboli přenosnou herní konzoli. První verzi přenosné herní konzole představila společnost Sony v roce 2005 a nesla název Playstation Portable 1000. Od... Read More »