Nadstavce

Dopřejte si pohodlnější život s výrobky české značky MISURA

Jak vypadá život člověka 21. století? Je velmi uspěchaný. Neustále pendlujeme mezi domovem, chatou, kanceláří. Snažíme se být perfektní, tedy budovat kariéru, zvládat péči o rodinu, do toho se ještě zdravě stravovat a samozřejmě cvičit, protože sedavý způsob života je nutné nějakým způsobem kompenzovat.

Zvládat toto náročné životní tempo není jednoduché, a tak není divu, že se čas od času objeví potíže. Bolí vás záda, máte úpornou bolest hlavy, nedokážete se soustředit. Celí rozlámaní si jdete zasportovat, ale dorazili jste pozdě, protože jste potřebovali něco dokončit v práci, a tak vynecháte rozcvičku. Bez pořádného protažení ale hrozí, že si přivodíte nějaké vážnější zranění, které vás pak na delší dobu vyřadí. Celé to je začarovaný koloběh.

Jak se takovým nešťastným scénářům vyhnout? Za účelem naučit to Čechy vznikla značka MISURA. Sama začala zdokonalovat stávající a vyvíjet nové produkty, které usnadní každodenní život, dopřejí více pohodlí na cestách i doma. Pojďme se podívat na to, kteří pomocníci by mohli zpříjemnit život vám.

Přenosné monitory pro větší pohodlí práce v terénu

Ve spoustě domácností už byste dnes ani nenašli stolní počítač, každý člen domácnosti má svůj notebook. Je to daleko praktičtější, notebook si totiž můžete vzít kamkoliv s sebou. Snad jedinou nevýhodou je jeho malá obrazovka. Pokud potřebujete na něčem dlouhé hodiny pracovat, je nepříjemné sledovat celou dobu malou obrazovku. Doma možná máte větší monitor, který si připojujete, jenže jak tohle řešit na cestách?

Přesně z toho důvodu značka MISURA přináší přenosné monitory. Tyto monitory jsou velké asi jako laptop, připojují se jednoduše přes USB-C a jsou dostupné ve třech velikostech. Přichází ve Full HD rozlišení a jsou funkční se systémy Windows, macOS i Linux. Když si k notebooku připevníte dva tyto monitory, každý na jednu stranu, získáte plnohodnotné pracoviště s dostatkem prostoru pro vícero otevřených aplikací. Ať už programujete, pracujete s tabulkami nebo řešíte smlouvy či třeba účetnictví, více prostoru se vždycky hodí. Monitory se navíc připevňují k obrazovce notebooku tak, že jsou ve stejné úrovni. To je příjemné pro oči, je praktické mít monitory ve stejné výšce.

Ergonomické stojany na notebook na váš stůl

U monitoru klasického počítače máte výhodu v tom, že si ho můžete nastavit do libovolné výše. S notebookem nic takového neuděláte, nebo přece jen ano? Jistěže ano, když máte správné vybavení. Potřebujete stojany na notebook. Ty umožňují nastavit výšku a samozřejmě i naklopení notebooku. Díky tomu se vám bude nejen pohodlně dívat na displej, ale také dobře psát na klávesnici. U notebooku už se nebudete muset krčit, a tak se zbavíte bolestí zad či za krkem.

Znáte masážní pistole?

A pak je tu ještě jedna velmi zajímavá kategorie výrobků společnosti MISURA. Jsou jí masážní pistole, které donedávna používali spíše profesionální sportovci a jejich trenéři. dnes si takovou pistoli může pořídit každý, tedy i vy. Dobře se drží v ruce a spolehlivě funguje.

Masážní pistole pomůže uvolnit namožené svaly, urychluje regeneraci, zvyšuje flexibilitu svalstva, zlepšuje průtok krve v dané oblasti.

Nejpokročilejší masážní pistole MISURA je tichá, na jedno nabití vydrží 8 hodin provozu a nabízí 6 různých masážních hlav. Všichni členové rodiny se tedy mohou namasírovat na jedno jediné nabití. Různé masážní hlavy jsou určené pro různé části těla. Něco jiného používáte na krk, jinou hlavu pak na ramena, nohy, klouby atd.

Dopřejte si v životě také trochu pohodlí, váš organismus vám za to určitě poděkuje, minimálně z dlouhodobého hlediska se zbavíte vleklých problémů, které se pak jen těžko léčí.