earth-2254769_640

Je váš internet opravdu tak rychlý, jak si myslíte?

Internet se stal nedílnou součástí úplně každé domácnosti. Díky němu si můžeme užívat absolutně nevyčerpatelnou studnici zábavy i inspirace. Ať už na něm provádíte cokoliv, rozhodně potřebujete stabilní a rychlé připojení. Jak zjistíte, jestli takové máte?

Nenechte se zlákat sliby

Nebudeme si nic nalhávat – řada poskytovatelů vám něco slíbí, ale realita je jiná… Nejčastějším kamenem úrazu bývá mnohem pomalejší připojení, než za jaké si platíte. Dá se vůbec zjistit, jak na tom reálně jste?

Jde to opravdu snadno! Rozklikněte si webové stránky internet v Plzni, případně internet v Mladé Boleslavi. Vpravo nahoře najdete tlačítko „Měření rychlosti“. Rozklikněte si ho. Ihned se před vámi objeví možnost nechat si během několika málo vteřin (samozřejmě zdarma a bez závazků) otestovat svižnost a stabilitu aktuálního připojení.

Hledáte kvalitní internet?

Jste nespokojení se svým současným poskytovatelem? Pak přišel čas na změnu! Webové stránky pod vloženými odkazy totiž patří oblíbenému poskytovateli Zrychluj.cz, který zajišťuje připojení na 99 % celé České republiky. Do dvaceti čtyř hodin k vám přijede, zapojí a poté zcela zdarma aktivuje vaše nové připojení. Následně budete mít k dispozici nonstop zákaznickou linku.

Máte na výběr rovnou ze tří základních balíčků služeb:

  • Základní balík S – rychlost stahování 250 Mb/s, rychlost nahrávání 250 Mb/s.
  • Standardní balík M – rychlost stahování 500 Mb/s, rychlost nahrávání 500 Mb/s.
  • Prémiový balík L – rychlost stahování 1 000 Mb/s, rychlost nahrávání 500 Mb/s.

Všechny tři balíčky vás budou prvních šest měsíců stát pouze 299 Kč. Poté se sami rozhodnete, jestli máte zájem o pokračování. Navíc ke všem z nich dostanete TV tarif zcela zdarma. Smlouva je bez závazků, takže se nemusíte obávat jakýchsi pokut za zrušení a dalších nesmyslů.