Zdraví

Pusťte se do práce ve speciálním oblečení

Pusťte se do práce ve speciálním oblečeníChystáte se pracovat na zahradě nebo v garáži? Výměna oblečení se nedělá jenom kvůli nezašpinění svátečnějších svršků, ale hlavně pro zvýšení vaší bezpečnosti během vykonávání nejrůznějších kutilských... Read More »

Buďte in s kontaktními čočkami

Buďte in s kontaktními čočkamiUž dost schovávání se za brýle! Nechte vyniknout svou přirozenou krásu, make-up a sexy pohled, kterým řeknete více než tisícovkou slov. Je to jednoduché – stačí si pořídit kvalitní kontaktní čočky. S nimi nebudete muset řešit nevýhody jako u klasických brýlí, které jsou mnohdy omezující a... Read More »

ValgusPro – konec vbočeným palcům!

ValgusPro – konec vbočeným palcům!Krásné nohy jsou především v létě vizitkou každého z nás, často se ale kvůli vbočeným palcům vyhýbáme otevřené obuvi a nohy tiše trpí v neprodyšných, uzavřených botách. Pokud vás také trápí vbočený palec a chcete ho bez lékařského zákroku rychle srovnat, pomůže vám... Read More »

Čelovka zlepší bezpečnost při večerním běhání

Čelovka zlepší bezpečnost při večerním běháníStále více lidí se vrhá do náruče odreagování v podobě běhu. Proč ne, když se vypořádáte nejen s depresemi, ale zredukujete nadváhu, prokrvíte končetiny, zrychlíte metabolismus, vylepšíte soustředěnost a doslova vás zaplaví pocity... Read More »

Reflexní pásky pro chodce

Reflexní pásky pro chodceVzhledem k vysokému počtu nehod způsobených střetem auta s chodcem, platí od února 2016 povinnost chodců zviditelnit se na neosvětlených nebo špatně osvětlených silnicích s pomocí reflexních prvků. Cílem je zamezit vzniku nehody. Při nesplnění této podmínky může být chodec pokutován, a to až do výše 2000 Kč! Takže určitě stojí za to pořídit si například vlastní reflexní... Read More »

Problémy s erekcí řešte brzy!

Problémy s erekcí řešte brzy!Problémy s erekcí nejsou u mužů ničím neobvyklým. Nejedná se o potíže spojené jen s vyšším věkem, ale vyskytují se rovněž u mladších ročníků. K poruchám erekce přispívá hned několik... Read More »

Další stránka »