Potraviny a jídlo

Tekuté švestky

Tekuté švestkySlivovice patří na některých územích České republiky k naprosté klasice, která nesmí chybět jako přípitek na oslavě, svatbě, masopustu či při nedělním obědě. Zejména oblast Vizovic a Moravy je pověstná nejen letitou zkušeností s pěstováním švestek, ale též pálením vyhlášené lihoviny. Slivovice jednoduše patří do vitrín s alkoholem a určitě se nenajde nikdo, kdo kvalitní... Read More »

Pracovní nasazení prochází žaludkem

Pracovní nasazení prochází žaludkemChcete-li svým zaměstnancům dopřát další lákavé benefity, zařiďte pro ně firemní stravování formou distribuce hotových jídel, minutek, polévek, ovocných i zeleninových mís či točených džusů. Široký výběr pokrmů, příloh i pochoutek umožní volbu každému, potažmo těm zaměstnancům, kteří mají zdravotní omezení. Vyberte si správnou firmu, jež vám nabídne bohaté zkušenosti, kompletní servis i firemní stravování... Read More »

Jak si zajistit pitný režim v práci nebo doma?

Jak si zajistit pitný režim v práci nebo doma?Pitný režim je důležitý, to je jasné. Ne vždy se nám ale daří si ho zajistit v odpovídajícím množství. Problémy s přijímáním nedostatku vody mohou mít velmi neblahé důsledky a včasná prevence v podobě pití alespoň 2 litrů čisté pramenité vody dokáže s vaším tělem i myslí zázraky. Pojďte se podívat na tip, jak si... Read More »

Gastrocentrum Písek

Gastrocentrum PísekZačátek podnikání je finančně náročný, zejména co se oblasti gastronomie týče. Gastro zařízení je v rozpočtu restaurace velmi nákladnou položkou. Nicméně na vybavení se dají ušetřit desítky tisíc korun, aniž byste slevovali na kvalitě. Dovolujeme si vám představit gastro bazar Gastrocentrum Písek s.r.o., kde najdete profi gastronomické zařízení za příjemné... Read More »

Jack Daniels Honey

Jack Daniels HoneyK létu patří voda, krásné počasí, zážitky a skvělé drinky. Mnoho lidí po celém světě by nejspíše ještě dodalo a Jack Daniel’s Tennessee whiskey. Věru, je tomu tak. I když možná Čechům přijde skotská ideální nápoj pro sychravé dny, alespoň co se týká Jack Daniels, jde o alkoholický nápoj výtečný i v horkých dnech. Proč... Read More »