Pro ženy

Darujte vzpomínky

Darujte vzpomínkyListopad se hlásí o slovo, ve výlohách se objevují vánoční dekorace, nákupní centra zdobí tisíce světýlek a mnozí už kupují vánoční stromek a ozdoby. To znamená nejen brzké svátky v kruhu nejbližších, ale též nákup dárečků pro všechny členy rodiny, přátelé a známé. Chcete letos obdarovávání pojmout originálně? Zapomeňte na kosmetiku, ponožky anebo bačkory a... Read More »

Sporťák pro vaše nejmenší

Sporťák pro vaše nejmenšíJsem teď ve věku, kdy se to kolem mě prcky jenom hemží. A tak moc dobře vím, že vybrat pro drobečka, který se již brzy ocitne na světě, tu nejlepší výbavu, dá zabrat. Na miminku se nedá šetřit, na druhou stranu rovná se cena... Read More »

Buďte in s kontaktními čočkami

Buďte in s kontaktními čočkamiUž dost schovávání se za brýle! Nechte vyniknout svou přirozenou krásu, make-up a sexy pohled, kterým řeknete více než tisícovkou slov. Je to jednoduché – stačí si pořídit kvalitní kontaktní čočky. S nimi nebudete muset řešit nevýhody jako u klasických brýlí, které jsou mnohdy omezující a... Read More »

Vlasové hnojivo jako řešení vypadávajících vlasů

Vlasové hnojivo jako řešení vypadávajících vlasůVypadávání vlasů je problém, který musíte rychle řešit. Dříve než se nadějete, by totiž vaše hlava mohla být pokryta jen „řídkým porostem“, a to není nic hezkého. Pokud vlasy už vypadají, problém jen těžko vyřešíte. Efektivní řešení i pro vás přinese speciální vlasové hnojivo. Jak funguje a kdy se dočkáte kýžené... Read More »

Návod: Jak snadno vyrobit fotoknihu

Návod: Jak snadno vyrobit fotoknihuMáte počítat plný fotografií a je vám tak trochu líto, že se jimi nemůžete kochat kdykoliv si jen vzpomenete? Nebo už jste pomalu zapomněli, co vše jste nafotili? Chcete vašim fotografiím vdechnout život? Pokud ano, máme pro vás rychlé, snadné a současně velmi levné řešení. Vyrobte si moderní fotoknihu! Díky novému editoru je to velice... Read More »

Svatby a zásnuby v létě vrcholí

Svatby a zásnuby v létě vrcholíLetní období vybízí k mnohým věcem. Jednou z nich jsou i svatby a zásnuby. Pánové obvykle volí aktuálně slunné dny k tomu, aby překvapili své partnerky a pronesli onu dlouho očekávanou větu: „Vezmeš si... Read More »

Další stránka »