wedding

Svatby na jižní Moravě mají ojedinělé kouzlo

Svatba je výjimečný den, který vyžaduje důkladnou organizaci, přičemž nevěsta má starosti nejen s výběrem princeznovských šatů, ale i místem, kde se odehraje obřad a hostina. Potřebujete i ubytování pro hosty? V následujících řádcích vám představíme místo, které si vás podmaní svou neopakovatelnou atmosférou.

Magické místo, kde zažijete něco výjimečného. Přesně tak by se dala charakterizovat jižní Morava posetá vinohrady. Svatby na jižní Moravě jsou velice žádané, a to i u snoubenců z opačné strany republiky.

Pálava si vás omotá kolem prstu

Svatební den by měl být nezapomenutelný. Pokud si ho chcete zachytit i na video, nezapomeňte přemýšlet nad tím, v jakém prostředí se budou záznamy pořizovat. Jižní Morava dýchne i videu a fotkám neuvěřitelné kouzlo. Stačí ještě zvolit správného fotografa či kameramana, který dokáže zachytit kouzlo okamžiku.

Pálava je chráněná krajinná oblast, jež zahrnuje významné body jako Mikulov a Pavlov. Výjimečná poloha je jako stvořená pro pěstování vinné révy, a proto se nabízí otázka, proč neuspořádat svatbu právě v nějakém vinařství?!

Vinařský dvůr na faře

Klidné prostředí s kvalitním vínem v pozadí, takový je Vinařský dvůr na faře, který spadá pod rodinné vinařství Holánek. Vinařský dvůr na faře se nachází v obci Ivani a ve své podstatě se jedná o neotřelou historickou barokní faru. Svatba na Pálavě se tedy může odehrávat právě v tomto prostoru, a to za přítomnosti romantiky.

Fotky dokonale dozdobí moravské vinice a během obřadu si užijete přítomnost historických zdí barokní fary, které zajistí dokonalé soukromí. Svatba proběhne podle vašich představ, o což se celý tým s letitými zkušenostmi postará. Samozřejmostí jsou svatební menu připravené na míru, degustace vín, individuální přístup a kapacita až pro 110 osob.