Hry

Vraťte se do dětských let a hrajte si chytře

Vraťte se do dětských let a hrajte si chytřeChcete si otestovat své vědomosti, zažít kupu legrace a tak trochu se vrátit zpět do dětských let? Možná také s nostalgií vzpomínáte na nestárnoucí „Člověče, nezlob se“ a opakované pokusy o dosažení cíle, když vás spoluhráč vykopl těsně před ním? Zábavní hry a vědomostní kvízy od našich dětských vítězství a proher urazily dlouhou cestu. Dnes... Read More »

Kvalitní kulečníkový stůl pro amatéry i profesionály

Kvalitní kulečníkový stůl pro amatéry i profesionályPříležitostný hráč i profesionál, který kulečníkem doslova žije, si zaslouží jen to nejlepší vybavení. Kulečník totiž ani náhodou nemusíte hrát pouze ve své oblíbené hospodě. Pořiďte si vlastní kulečníkový stůl, díky němuž si budete moci zahrát svou oblíbenou hru kdykoli, když budete mít čas a... Read More »

Hračky a modely Bruder si oblíbí děti, i jejich rodiče

Hračky a modely Bruder si oblíbí děti, i jejich rodičeDěti se dnes opravdu mají. Vždyť je jim nabídnuta paleta možností, jak se stoprocentně zabavit. Hračky a modely Bruder, jsou tohoto tvrzení důkazem. Jedná se o propracovanost do nejmenšího detailu, přidáte-li k tomu pravou německou kvalitu a realistickou podobu, budete se i jako rodiče, především pak tatínci, jen stěží bránit tomu, abyste vašim dětem tiše... Read More »

Sony PlayStation 4

Sony PlayStation 4V každém muži je kousek malého kluka, co si rád hraje, jen ty hry jsou už trochu jiné. Máte i vy doma fanouška her na PlayStationu? A chcete mu udělat opravdu maximální radost? Pak je volba jasná, protože nic lepšího než PlayStation 4 pořídit nemůžete. Tato světově nejvýkonnější herní konzole současnosti slibuje až neskutečný zážitek... Read More »

PS Vita Sony Playstation

PS Vita Sony PlaystationMyslím, že každý z nás se někdy setkal nebo alespoň zaslechl zmíňku o nějakém produktu ze série Sony Playstation. Ať už se jedná o stolní verze herních konzolí nebo o tzv. herní handheld neboli přenosnou herní konzoli. První verzi přenosné herní konzole představila společnost Sony v roce 2005 a nesla název Playstation Portable 1000. Od... Read More »