kulečníkový stůl

Kvalitní kulečníkový stůl pro amatéry i profesionály

Příležitostný hráč i profesionál, který kulečníkem doslova žije, si zaslouží jen to nejlepší vybavení. Kulečník totiž ani náhodou nemusíte hrát pouze ve své oblíbené hospodě. Pořiďte si vlastní kulečníkový stůl, díky němuž si budete moci zahrát svou oblíbenou hru kdykoli, když budete mít čas a chuť.

 Domácí kulečník pro každého

Chcete kulečníkový stůl na příležitostné hraní, nebo na pravidelný trénink? Na tom v podstatě nezáleží, neboť aktuálně prodávané stoly uspokojí veškeré vaše nároky. Kvalitní kulečníkový stůl se zkrátka hodí pro amatéry i profesionály, bez rozdílu. Domácí kulečník by měl být samozřejmě velmi stabilní, o což se postarají výškově nastavitelné nohy. Rovněž by měl být nenáročný na údržbu, aby vám nepřinášel ještě více starostí. Kulečník většinou stačí otřít vlhkým hadrem, případně trochu omést plátno.

Všestranné využití kulečníkového stolu

Máte obavy, že kulečníkového stolu u vás doma si brzo nikdo ani nevšimne, jen vám bude překážet? Takové obavy určitě nejsou na místě, neboť kulečník se nikdy neomrzí. Krátká hra po práci vás spolehlivě přivede na jiné myšlenky, během volného dne provázeného nevlídným počasím se postará o účinné rozptýlení celé vaší rodiny a na vašich rodinných oslavách bude také v centru pozornosti. Nikdo se od kulečníku nebude chtít odtrhnout!

Všechno potřebné kulečníkové vybavení

Než se však pustíte do hry, nezapomeňte se ujistit, že máte k dispozici veškeré nezbytné příslušenství, aby vás poté už nic nezdržovalo. V první řadě je to nepochybně kvalitní kulečníkové tágo. To by mělo být vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva, vhodné je například dřevo javorové. Postrádat nemůžete ani křídu, kartáč, sadu koulí a trojúhelník. Všechno příslušenství bývá součástí prodávaných kulečníkových stolů.

 kulečník

Vhodné umístění domácího kulečníku

Je pravda, že kulečníkový stůl není zrovna malý, ale i tak se na něj ve vašem domově jistě nalezne vhodné místo. Skvěle se bude vyjímat například v prostorné vstupní hale, kde neunikne pozornosti vašich hostů. Vhodné místo však představuje samozřejmě i obývací pokoj. A pominout nesmíme ani zimní zahradu nebo terasu. Tyto méně využívané části vašeho domu rázem budou mnohem efektivněji využity. Kulečníkové stoly pool se stane dominantou celého prostoru, díky čemuž odvrátí pozornost od televize. Díky noblesnímu vzhledu si kulečníkový stůl musíte zamilovat, o tom není nejmenších pochyb. Kombinace nádherného dřeva a luxusní potahové látky se stane dokonalou ozdobou vašeho domova!

Kulečníkový stůl se může stát dokonalým dárkem pro vaše nejbližší. Nechejte se proto inspirovat a udělejte vašemu manželovi, kamarádovi, otci nebo bratrovi radost originálním dárkem k významnému životnímu jubileu.