Kosmetika

Jak může vypadat stejnokroj pro zaměstnance

Jak může vypadat stejnokroj pro zaměstnanceTotožné oblečení pro zaměstnance je obrovským hitem. A vůbec nezáleží, zda se jedná firmu s pár zaměstnanci či obrovský koncern. Stejnokroj působí velmi elegantně, a navíc nedělá mezi pozicemi rozdíly. Zaměstnanecké oblečení si pochvalují sami majitelé firem, mají totiž hned několik benefitů najednou. Zaměstnanci se oblékají vkusně, podle představ zaměstnavatele a hrdě reprezentují značku. Na... Read More »

ValgusPro – konec vbočeným palcům!

ValgusPro – konec vbočeným palcům!Krásné nohy jsou především v létě vizitkou každého z nás, často se ale kvůli vbočeným palcům vyhýbáme otevřené obuvi a nohy tiše trpí v neprodyšných, uzavřených botách. Pokud vás také trápí vbočený palec a chcete ho bez lékařského zákroku rychle srovnat, pomůže vám... Read More »

Být krásná je snadné, když máte dobré pomocníky

Být krásná je snadné, když máte dobré pomocníkyKaždá žena je krásná, jen některé tomu musí věnovat víc času. Kadeřnictví, manikúra, pedikúra, občasná návštěva kosmetického salonu, to všechno dnes patří k běžné péči o vzhled. Nebo by mělo patřit. Jenže co dělat, když není dost... Read More »

Triček není nikdy dost

Triček není nikdy dostTrička nejspíš tvoří největší část našeho šatníku. Zatímco kalhoty máte patery, triček máte určitě třikrát tolik. Já osobně hodně a ráda nosím i tílka. V létě je mi v nich dobře, a v chladnějším počasí si pak přes ně stačí vzít mikinu nebo svetřík a je mi... Read More »

Reklamní předměty a firemní dárky upevňují obchodní vztahy

Reklamní předměty a firemní dárky upevňují obchodní vztahyStejně jako reklama, tak i vztahy s obchodními partnery a stávajícími klienty patří mezi základní faktory úspěchu v podnikání. Zapomeňte na cetky a k ničemu nepoužitelné věci. Při výběru reklamních předmětů se řiďte především praktickou stránkou věci, tedy použitelností. Víme, jak vybrat ty nejlepší propagační dárky pro vaši... Read More »