blonde

Co dodávat vlasům, aby byly krásné a zdravé

Trápí vás lámavé vlasy, jejich vypadávání a jemnost? Pokud stále spoléháte na vlasové produkty z drogerie, opravdu zdravých vlasů se nemusíte dočkat nikdy. Je důležité vlasy vyživovat do hloubky, dodávat jim minerály a vitamíny, které ke své vitalitě potřebují. Poradíme, které to jsou a kde je získat.

Jaké složky blahodárně působí na vlasy?

Jsou to vitamíny A, B, C a D, které vlasy vyživují. Zinek je posiluje a stará se o jejich rychlejší růst. Podobný účinek má také selen, což je důležitý antioxidant, který podporuje zdravý růst nových vlasů a zabraňuje jejich vypadávání. 

MSM, sloučenina síry, má zkrášlující účinky a vlasy jsou díky ní pevnější. Biotin zabraňuje padání vlasů, zpomaluje jejich šedivění i jiné projevy stárnutí. Mořský kolagen působí proti lámavosti vlasů a předčasnému vypadávání. Vlasy ocení také výtažky z listů kopřivy, kyselinu hyaluronovou a kyselinu listovou. 

Některé tyto prvky může vaše tělo získat konzumací těch správných potravin. Mnohem více si to ale ulehčíte s vitamínovým produktem, který toto všechno obsahuje ve správném poměru.

Nadupané vlasové vitamíny Bloom Robins

Na trhu existují speciální vitamínové doplňky, které vlasům dodávají přesně to, co pro svou krásu a zdraví potřebují. Chcete mít vlasy krásné, lesklé, pevné a husté? Seznamte se s vitamíny na vlasy Bloom Robins.

Jedná se o přírodní produkt, který je plný vitamínů, minerálů a přírodních extraktů, které jsou důležité pro správnou výživu vlasů. Vitamíny na vlasy Bloom Robins se užívají v podobě kapslí nebo gumových bonbonů a jsou nadupané blahodárnými složkami na vlasy.

Něco málo o značce

Historie značky sahá do roku 2015, kdy firma začala s vývojem prvních produktů. Nyní představuje nejpopulárnější výživový produkt v Čechách a na Slovensku a expandovala do dalších 5 zemí Evropy a USA.

Gumídci a kapsle Bloom Robins se prodávají v balení na jeden měsíc, tři měsíce nebo půl roku.