interior

S jakými výhodami přichází matrace s kokosovým vláknem?

Přírodní kokosové vlákno je velice snadno dostupné, přičemž se získává ze slupek kokosových ořechů. Matrace z kokosového vlákna jsou udržitelnou náhradou za ostatní umělé matrace. Velice důležité je, aby měla kokosová vlákna vysokou hodnotu.

S matracemi s kokosovým vláknem neprohloupíte, protože na rozdíl od jiných alternativ neobsahují žádné nebezpečné složky. Charakteristické jsou pružnou vláknitou výplní, která vytváří pevnou a neproleženou odpočinkovou plochu. Matrace poskytuje dostatečnou oporu pro záda a páteř jako takovou.

Je matrace z kokosového vlákna vhodná při bolestech zad?

Kokosové vlákno se vyrábí ze skořápek kokosových ořechů. A právě z tohoto vlákna se tvoří hlavně střední a spodní části matrace. Jedná se o cenově dostupné řešení, které je navíc neuvěřitelně ekologické. Při používání takové matrace nehrozí přítomnost žádných chemických látek ani zplodin.

Výhody matrací s kokosovým vláknem

V první řadě jsou bezúdržbové, protože nepotřebují prakticky žádnou péči, a to po celou dobu živnosti. Stejně tak vás nadchne hygroskopická kvalita, takže matrace vám poskytne kvalitní, hygienický a příjemný spánek. Jelikož je kokosové vlákno přírodní, tak jsou výsledné matrace ekologické, protože neobsahují pesticidy.

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud byste si takové matrace mohli objednat, stačí se podívat do pestrého produktového portfolia výrobce a prodejce Bazyl.cz. Správný výběr zajistí efektivní relaxaci a regeneraci při spánku i odpočinku. Věnujte výběru náležitou pozornost, protože na matraci strávíte třetinu svého života.

Bazyl.cz připravuje pravidelně různé slevové akce, které bývají i ve výši 50 %. Zajímavou volbou jsou matrace v akci 1+1, čímž výrazně ušetříte. Tak neváhejte a investujte do spánku.