odbourávání alkoholu

Potřebujete rychle odbourat alkohol v krvi? Poradíme vám, jak na to

Máte za sebou náročný večírek? Byli jste na oslavě narozenin, kde alkohol tekl proudem? Není nic špatného na tom se trochu odreagovat. Člověk zkrátka někdy potřebuje takzvaně “vypnout”. Jenže problémem je, že na druhý den potřebujete řídit. Alkoholu v krvi je však po probuzení ještě mnoho. Jak ho odbourat?

Samozřejmě každý druh alkoholu se odbourává z těla jinak dlouhou dobu. Pivo logicky odbouráte rychleji než tvrdý alkohol. Odbourávání alkoholu z těla však také závisí na pohlaví člověka. U žen se drží alkohol v krvi déle než u mužů. Naštěstí stejně jako ženy, tak i pánové mohou proces odbourávání alkoholu trochu urychlit. 

Alkohol v krvi trápí člověka jak během léta, tak během zimy. Lidé si zkrátka chtějí takzvaně resetovat hlavu, navíc popíjení je třeba při narozeninových oslavách něco, co k tomu patří. Jak jsme však zmínili, odbourat alkohol z těla chvilku trvá. Nikde se však nepíše, že proces odbourávání nelze urychlit. Třeba takové pivo se z těla muže odbourává zhruba dvě hodiny. Ale co když byste ho odbourali už za hodinu a půl?

Hodně pijte

Vaším úkolem je vyplavit zbytkový alkohol v krvi, proto po večírku se snažte pořádně pít. Samozřejmě pijte čistou kohoutkovou vodu, ale vhodné jsou i perlivé vody. Nepijte však na sílu, aby se vám neudělalo špatně. 

Hodně jezte

Zbytkový alkohol v těle potřebujete zlikvidovat, proto hodně jezte. Jídlo zbytkový alkohol pohltí a alkohol se tak rychle dostane z těla. Opět však platí, abyste to zbytečně s jídlem nepřeháněli. Pokud vám jídlo takzvaně “nejede”, nedá se nic dělat. 

Zachrání vás Alcohol Killer

Pokud do svého těla nemůžete dostat žádné jídlo nebo větší množství vody, je vaším záchranou Alcohol Killer. Jedná se o nápoj unikátního přírodního složení, který je ideální volbou pro rychlejší vstřebávání zbytkového alkoholu v krvi. Podle testů dokáže zmíněný nápoj zvýšit rychlost odbourávání alkoholu až o čtyřicet procent.