Digitální úřední desky

Co nesmí postrádat moderní obec

Chcete, aby se i z vaší obce stala moderní obec, respektive moderní místo k životu? Pak by neměla postrádat několik věcí, několik inovací, které zlepší hlavně informovanost ve vaší obci. Dobrá informovanost je totiž základem každé obce, ve které se dobře žije. Proto to nepodceňujte a upusťte od klasických starých metod oznamování, jako je hlášení místního rozhlasu nebo vyvěšování letáků, které stejně smázne déšť. Raději investujte do mobilních aplikací a taky do digitálních úředních desek. 

Stejně jako firmy, i obce a města musí jít s dobou, aby byly populární, oblíbené, aby je lidé milovali. A moderní doba si vyžaduje, aby obce a města investovali do moderních věcí, jako jsou zmíněné mobilní aplikace a digitální úřední desky. To je skutečně nezbytné. Nevěříte, že právě digitální úřední desky a mobilní aplikace mohou být obcím a městům přínosné? Představme si je a to, co dokážou. 

Mobilní aplikace pro lepší informovanost občanů

Na webových stránkách měst a obcí člověk často najde jen minimum informací. Většina starostů nestíhá přidávat všechny aktuality včas. Ideální proto bude, když necháte vytvořit pro svou obec nebo město mobilní aplikaci, kam se budou pravidelně přidávat informace, které se budou rozesílat prostřednictvím push zpráv nebo oznámení. Navíc mobilní aplikace lze zkouknout kdykoli a kdekoli, nemusíte chodit k obecnímu úřadu, abyste si prohlédli novinky na úřední desce. Nemusíte dokonce zůstávat doma, abyste si poslechli často nesrozumitelné hlášení místního rozhlasu. 

Mobilní appku vytvoří na míru odborníci z Appkee.

Digitální úřední desky jako neustálý informační servis

Pokud chodíte pravidelně k obecnímu úřadu, abyste zjistili, co je nového vyvěšeného na úřední desce, pravděpodobně víte, že desky neposkytují dostatečný prostor pro vyvěšování všeho, o čem byste měli vědět a co byste měli mít na paměti. Digitální úřední desky však poskytují neomezený prostor pro sdělování informací, navíc jsou neustálým informačním servisem.