perský koberec

Koberec jako praktický i vkusný doplněk domova

Když se řekne koberec, řada z nás si vybaví starý, prachem zašlapaný koberec mdlých barev, který znamená pouze práci navíc během úklidu. Ovšem vyberete-li si kvalitní a originální koberec, získáte nejen šikovnou ozdobu místnosti, ale také doplněk s řadou benefitů. A přitom se nemusí jednat pouze o metrážní koberce, trendy jsou zejména kusové koberce, u nichž se sází na precizní zpracování a jedinečnost vzoru!

Koberec z hedvábí nebo bavlny?

Jaký koberec vybrat, to může být zapeklitá otázka, protože bohatá nabídka vám učaruje a slibuje, že určitě nezůstanete pouze u jednoho kousku. Zavedená společnost s dlouholetou historií představuje íránské koberce, turecké koberce i afgánské a pákistánské koberce nebo moderní nepálské varianty koberců. Ve všech případech se jedná o ručně vázané tkaniny z přírodních materiálů. Z nichž dominuje bavlna, vlna či hedvábí. Velmi oblíbený je perský koberec, jenž se stane klenotem místnosti i dominantou vaší luxusní kanceláře. Perské koberce patří mezi cennou klasiku. Investice do něj pro vás v budoucnu znamená jistý kredit. U tohoto typu platí, že čím starší koberec je, tím větší hodnotu získává, proto o něj stačí správně pečovat a uvidíte, že jej budete dědit po generacích. Peršan vyniká vzorovaným, ručně vázaným povrchem. V online přehledu si najdete ideální variantu běhounu do vstupní haly i krásně velký čtvercový koberec vhodný do obývacího prostoru či ložnice.

Pro náročné zákazníky

Ať už sháníte kruhový koberec, čtverec, obdélník nebo ovál, máte možnost využít zakázkové výroby. Firma s největším výběrem perských a dalších orientálních koberců v Česku se pyšní vlastními dílnami v oblasti bývalé Persie. Pro vás to znamená jedinečnou šanci nechat si vyrobit koberec v odpovídajících barvách, tvarech i velikostech tak, aby vám dokonale doplnil stávající interiér.