Loewe

Víme, kde v Praze seženete nejlepší High-End elektroniku

Jste fanoušci moderních High-End značek? Máte rádi nejnovější elektroniku a rádi porovnáváte špičkové produkty renomovaných výrobců? Chcete pro hudbu, kterou doma posloucháte, excelentní reproduktory, díky kterým se budete cítit jako v klubu? Toužíte po tom, aby byl zážitek z filmů, které si doma pouštíte, stejný jako v kině? Existuje jedno místo, kde budete jako v ráji. Navštivte jedinečné pražské studio AVcenter.

Značky jako například Accuphase, McIntosh nebo Chord Electronic představují zvučná jména na poli profesionálních výrobků z oblasti Audio-Video-Multiroom. V jediném studiu v Praze, AVcenter, se můžete na jejich produkty nejen podívat pěkně zblízka, ale také dostanete všechny potřebné informace, které budete chtít znát. A domů si odnesete přesně to, co jste si vždycky přáli. Třeba parádní televizor značky Loewe!

AVcenter není jen obyčejná prodejna

Nečekejte, že vstoupíte do prostoru, který se podobá jiným obchodům zabývajícím se prodejem elektroniky. Tohle není obyčejný obchod, ale vymazlené studio, které ocení všichni „fajnšmekři“! Tady najdete takové produkty, které se nikde v Praze nevystavují.

A jeho součástí je jako třešnička na dortu luxusní domácí kinosál, po kterém okamžitě zatoužíte. Pohodlné sedačky, dokonalý zvuk, perfektní obraz: to vám bude stačit k tomu, že už nikdy víc nebudete utrácet lístky za kino! Víme, ne každý si může takové domácí kino dovolit. Ale každý z vás se s sním může minimálně tady pokochat.

Pokud nebudete chtít vstát ze své oblíbené sofa a navštívit studio na Vinohradské ulici na Praze 3, můžete si špičkovou elektroniku objednat také online. Existuje eshop Avcenter.cz, kde si pohodlně můžete prohlédnout a zakoupit nabízené zboží. Při objednávce nad 2000 Kč je navíc dopravné zdarma a zásilky společnost doručuje i na Slovensko.