obecní drátový rozhlas

Obecní drátový rozhlas a další prvky zjednodušují informování občanů

V dnešní době se ukazuje, že svoji důležitou roli stále hrají obecní drátové rozhlasy, případně jejich bezdrátové varianty. Situace v zemi se poměrně rychle vyvíjí a je třeba lidi včas a s dostatečnou intenzitou varovat před nebezpečími, jež jsou spojena nejen s povodněmi a dalšími přírodními živly, ale také s aktuální pandemií, která je způsobena koronavirem. Pakliže máte obecní rozhlas na starost, je nutné zajistit jeho správné fungování, potažmo zařídit jeho instalaci a servis.

O tom, že drátový rozhlas pro města a obce hraje i v dnešní době poměrně významnou roli, netřeba pochybovat. Zejména starší generace nepoužívá mobilní telefony s aplikacemi či počítače. Je tudíž mnohdy v informování, co se děje v její obci, odkázaná právě na obecní drátový rozhlas.

Dodavatel moderní obecních rozhlasů a ozvučovací techniky pro města a obce

Prodejem, montáží a servisem obecních rozhlasů se v tuzemsku zabývá společnost EL-MIK. Vznikla již v roce 1994. V současnosti dodává rozhlasovou a ozvučovací techniku do řady měst a obcí po celé České republice. Pokud jde o klasický obecní drátový rozhlas, lze se na firmu obrátit s různými požadavky. Společnost doporučí, jaký typ ústředny je pro vaši obec ideální. Dodává ústředny rozhlasu s výkonem od 100 W do 10 000 W. Zajistí vysokou kvalitu zvuku tak, aby byl rozhlas dobře slyšet po celém území obce, k čemuž přispívají moderní tlakové reproduktory. Kromě toho prodává a instaluje ještě bezdrátové modely obecních rozhlasů, u nichž lze například využít USB prvky apod. Díky tomu jdou zařízení snadno napojit na výpočetní techniku, což urychluje systém sdělování podstatných informací občanům, kteří v dané lokalitě žijí, případně se zde právě pohybují.

Další produkty od EL-MIK

Společnost EL-MIK na trh dále dodává další dorozumívací zařízení, ozvučovací techniku do škol, sportovních hal, nádraží atd. Vše samozřejmě s odbornou montáží a patřičným servisem. Kompletní nabídka se dá nalézt na webových stránkách elmik.cz.