svátek

Darujte investiční zlato: Věnujete pozornost s trvalou hodnotou

Očekáváte v rodině nebo ve svém blízkém okolí významnou událost, která si žádá i hodnotnější dárek. Pokud stále tápete a nevíte si rady, pak se vám nabízí jako vhodné investiční zlato. Jaké jsou možnosti?

Výhody investičního zlata

V těžkých dobách, kdy se zemím hospodářsky nedaří, je zlato vždy pojistkou, že o své nesnadno vydělané peníze nepřijdete. Rozumný investor své finance dá na nákup investičního zlata nebo stříbra, protože obecně drahé kovy si uchovávají svou hodnotu. Od Pražské mincovny získáte zlato s garancí ryzosti, a to za nejvýhodnější cenu za trhu. Nejčastěji se prodává ve formě zlatých slitků, jež mohou být vhodné jako dárky pro muže i pro ženy. Ty sice více ocení zlatý šperk, ale zlatá cihlička určitě udělá také radost. 

Investovat lze finance již od hodnoty 1 500 korun, což je částka, kterou si dovolí dát i méně majetný dárce. A navíc – investiční zlato je osvobozeno od dani z přidané hodnoty. Není proto divu, že je tolik oblíbené.

Věnujte pozornost z drahého kovu

Na oslavu narození malého dítěte, ke křtu nebo na vítání do života, výročí svatby jsou v prodeji zlaté a stříbrné medaile. Lze na ně nechat vyrýt jména obdarovaného. Medaile se prodávají v nejvyšší možné kvalitě zvané Proof, kdy pole je ve vysokém lesku a reliéf je matný. Při pohledu na medaili lze pak vidět různé světelné efekty. Na svátek můžete věnovat i motiv medaile, jakým je znamení zvěrokruhu.

Promoce si žádá hezkou památku

Když mladý člověk získá vysokoškolský titul, je to významná životní událost, která si zaslouží pěknou upomínku. Investiční mince určitě udělají radost, protože se jedná o hodnotný dárek s trvalou hodnotou. Oblíbený je například „Vídeňský Filharmonik“, který se úspěšně prodává už od roku 1989. Mince je ražená v nejvyšší ryzosti a funguje i jako zákonné platidlo.