Umění, hudba, filmy

TOP Crystal – luxus pro váš interiér

TOP Crystal – luxus pro váš interiérVíte, co se stane, když se spojí láska k cestování a zájem o umění? Vznikne značka využívající vlastnosti tradičního českého křišťálu a úchvatné vzory, tvary a barvy, které vyniknou v každém interiéru. Křišťál byl dříve běžnou součástí a vybavením českých domácností, ať už v podobě misek, kuchyňských doplňků anebo ozdob. Ale v posledních letech je... Read More »

Návod: Jak snadno vyrobit fotoknihu

Návod: Jak snadno vyrobit fotoknihuMáte počítat plný fotografií a je vám tak trochu líto, že se jimi nemůžete kochat kdykoliv si jen vzpomenete? Nebo už jste pomalu zapomněli, co vše jste nafotili? Chcete vašim fotografiím vdechnout život? Pokud ano, máme pro vás rychlé, snadné a současně velmi levné řešení. Vyrobte si moderní fotoknihu! Díky novému editoru je to velice... Read More »

DJ Mekki Martin

DJ Mekki MartinDnešní recenze bude trochu netradiční. Zaměříme se totiž na oblast hudby, a to konkrétně house music a jednoho z jeho tuzemských představitelů. V posledních letech house music zaujímá mezi ostatními hudebními žánry v klubech přední postavení. Patříte-li mezi milovníky tohoto druhu hudby a nesetkali jste se ještě se jménem Mekki Martin, měli byste tuto chybu napravit. DJ... Read More »