DJ Mekki Martin

Dnešní recenze bude trochu netradiční. Zaměříme se totiž na oblast hudby, a to konkrétně house music a jednoho z jeho tuzemských představitelů. V posledních letech house music zaujímá mezi ostatními hudebními žánry v klubech přední postavení. Patříte-li mezi milovníky tohoto druhu hudby a nesetkali jste se ještě se jménem Mekki Martin, měli byste tuto chybu napravit. DJ Mekki Martin je neodmyslitelně spojený s Brnem a zdejším klubem Tabarin.

V oblasti house music panuje ostré konkurenční prostředí, v němž je nesnadné se prosadit. DJ, který se chce dostat na špičku, musí být obdařen talentem a musí na sobě neustále pracovat. A tyto dvě podmínky DJ Mekki Martin splňuje. Svou úspěšnou kariéru odstartoval již ve čtrnácti letech v klubu Tabarin, kde byl později i residentem. V současné době je proslulý svými až dvanáctihodinovými sety.

Nečekaný rozkvět začal tento DJ zažívat v roce 2008. Velký úspěch sklízel nejen na domácí půdě, ale i v zahraničí – konkrétně v USA, ve Švédsku, Španělsku, Slovensku, Rakousku a na Ibize, kterou si doslova zamiloval. V roce 2011 navázal spolupráci s DJem Federico Scavem a rok nato se k tomuto velkému jménu přidala další jako Stefano Pain, Maurizio Gubellini, Manuel de la Mare a mnoho dalších.

DJ Mekki Martin si uvědomuje, že jeho vlastí je Česká republika a zdejší publikum má velmi rád. Abyste slyšeli jeho vyhlášenou hudbu, nemusíte cestovat do rakouských, amerických, ani švédských klubů. Stačí navštívit prestižní Tabarin Club v Brně, který se pyšní více než dvaceti dvou letou historií. Zde představuje Mekki Martin své několikahodinové sety.

V letošním roce si DJ zahrál na WMC v Miami na Welcome 2 Miami. Dále svou tvorbu představil španělským posluchačům v Gandii na party Steva Aoki. V létě začal pracovat na vlastní party na lodi, kde využívá svou značku House 4U. Pokud jste neměli tu čest být na některé jeho party, můžete zhlédnout videa z těchto akcí na Mekki Martin Official Youtube kanálu, kde najdete také jeho prozatím poslední hudební skvost zvaný Beats 4 You.

Sdílet článek