kniha

Návod: Jak snadno vyrobit fotoknihu

Máte počítat plný fotografií a je vám tak trochu líto, že se jimi nemůžete kochat kdykoliv si jen vzpomenete? Nebo už jste pomalu zapomněli, co vše jste nafotili? Chcete vašim fotografiím vdechnout život? Pokud ano, máme pro vás rychlé, snadné a současně velmi levné řešení. Vyrobte si moderní fotoknihu! Díky novému editoru je to velice jednoduché. Kde a jak na to?

Výrobu zvládnou i „neználci“

Možná i vás při pohledu na fotoknihu napadne, že vytvořit ji, to musí být pořádný kus práce a musí to být složité. Opak je pravdou. Fotoknihu si i vy dokážete vyrobit třeba i během několika málo minut. Stačí, když si otevřete stránky fotoknizky.cz.

Výroba fotoknížky 5 krocích

Obchod se specializuje převážně na tvorbu fotokalendářů, ale nedávno spustil nový editor, díky kterému si vyrobí moderní fotoknihu opravdu každý.

  1. Otevřete si editor a vybere design fotoknížky. Připraveny jsou motivy svatební, romantické, klasické, retro, moderní, dětské, se zvířátky a další.
  2. Zvolíte počet stran (32 až 80 stran ). Toto nastavení je možné během práce měnit podle vašich potřeb.
  3. Začnete nahrávat fotografie. Je možné měnit jejich velikost a hrát si s jejich umístěním.
  4. Práci uložíte.
  5. Vyplníte kontaktní údaje a necháte si novou fotoknihu poslat poštou.

Fotoknihy jsou dostupné ve dvou velikostech: Malý formát A5 a velký formát A4. Mají velmi kvalitní lepenou vazbu a chrání je pevné kartonové desky ošetřené laminací. Desky jsou ozdobeny hlavním motivem, takže fotokniha vypadá báječně. Vnitřní strany jsou z lesklého papíru o gramáži 150 g/m2. Díky použití odolných materiálů máte jistotu, že vám fotokniha vydrží bez známek opotřebí velice dlouho.

TIP: I jako skvělý dárek

Fotoknihy jsou chytrým a současně krásným způsobem, jak si „uložit“ ty nejlepší vzpomínky. Nenechávejte ani vy ležet fotografie ladem. Navíc je fotokniha nádherným dárkem. Například babičky budou úplně „paf“, když dostanou fotoknihu s jejich milovanými vnoučátky, tím si buďte jistí…