Advokát s rodovou tradicí

Advokát s rodovou tradicí

Služby advokáta neboli právníka, chcete-li, vyžaduje čas od času skutečně každý. Někdy jde o příjemná setkání, kdy je třeba vyřešit nejrůznější formality, jindy se dostanete do problémů, z nichž vám pomůže jen a pouze zkušený odborník na konkrétní právo.

Ať je to tak či onak, vždy byste měli vyhledávat prověřeného specialistu s mnohaletou praxí, dobrými referencemi a vynikajícími výsledky. Jedním z nich je například advokát JUDr. Zdeněk Kryštof Koschin, jehož rod je doslova propleten právní činností.

Modrá krev JUDr. Koschina

Už sám prapraděd tohoto profesionálního advokáta Josef rytíř Koschin z Freudenhofu byl prezidentem Obchodního soudu v Praze a rytíř císařského Řádu Želené koruny. Obdobně to bylo i s jeho pradědem, dědou a otcem, jež vykonával soudnictví do roku 1948.

Právní myšlení zkrátka patří k přednostem tohoto profesionála, o čemž vypovídá i jeho bohatá specializace pokrývající území České a Slovenské republiky, včetně zastupování před Evropským soudem pro lidská práva.

· Ústavní a obchodní právo

· Občanské a správní právo

· Trestní a pracovní právo

· Daňové a stavební právo

· Rodinné právo

Advokát Koschin a jeho tým specialistů

Potřebujete-li pomoc s jakoukoliv výše zmíněnou oblastí, obraťte se na tuto advokátní kancelář, u níž se vám dostane právních a daňových služeb. Profesionální právní podpora ve spojení s osobním a individuálním přístupem, včetně náležité odbornosti a letitých zkušeností.

Advokát JUDr. Zdeněk Kryštof Koschin poskytuje své portfolio jak fyzickým osobám, tak podnikajícím subjektům. Každý má možnost dopřávat si kompletního servisu od A až do Z. Oslovte advokátní kancelář, která svému oboru dokonale rozumí a bude vás zastupovat na té nejvyšší úrovni. Využívejte jen takových služeb, s nimiž na vás čekají kladné výsledky ve všech ohledech.

Navštivte internetový portál koschin.cz a dozvíte se více.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Zvyšte počet svých zákazníků s efektivní PPC reklamou!
Zvyšte počet svých zákazníků s efektivní PPC reklamou!
Bez reklamy neuspějete! To jistě nemusíme žádnému podnikateli dvakrát opakovat. Ne každá reklama je však efektivní a mnohdy se vložené...
Balení zboží v naprostém klidu
Balení zboží v naprostém klidu
Neustále se zakládají nové internetové obchody. Ty nejlepší mají velice dobré zisky. K úspěchu vede skvělá obchodní taktika, zajímavé nabídky...
Pořiďte si nákladní a dopravní techniku s výhodnými podmínkami
Pořiďte si nákladní a dopravní techniku s výhodnými podmínkami
Neustále sháníte přívěsy a návěsy? Potřebujete konkrétní značku automobilu, protože již máte zkušenosti s těmito druhy vozidel? Nemusíte ihned sahat...