Advokát s rodovou tradicí

Advokát s rodovou tradicí

Služby advokáta neboli právníka, chcete-li, vyžaduje čas od času skutečně každý. Někdy jde o příjemná setkání, kdy je třeba vyřešit nejrůznější formality, jindy se dostanete do problémů, z nichž vám pomůže jen a pouze zkušený odborník na konkrétní právo.

Ať je to tak či onak, vždy byste měli vyhledávat prověřeného specialistu s mnohaletou praxí, dobrými referencemi a vynikajícími výsledky. Jedním z nich je například advokát JUDr. Zdeněk Kryštof Koschin, jehož rod je doslova propleten právní činností.

Modrá krev JUDr. Koschina

Už sám prapraděd tohoto profesionálního advokáta Josef rytíř Koschin z Freudenhofu byl prezidentem Obchodního soudu v Praze a rytíř císařského Řádu Želené koruny. Obdobně to bylo i s jeho pradědem, dědou a otcem, jež vykonával soudnictví do roku 1948.

Právní myšlení zkrátka patří k přednostem tohoto profesionála, o čemž vypovídá i jeho bohatá specializace pokrývající území České a Slovenské republiky, včetně zastupování před Evropským soudem pro lidská práva.

· Ústavní a obchodní právo

· Občanské a správní právo

· Trestní a pracovní právo

· Daňové a stavební právo

· Rodinné právo

Advokát Koschin a jeho tým specialistů

Potřebujete-li pomoc s jakoukoliv výše zmíněnou oblastí, obraťte se na tuto advokátní kancelář, u níž se vám dostane právních a daňových služeb. Profesionální právní podpora ve spojení s osobním a individuálním přístupem, včetně náležité odbornosti a letitých zkušeností.

Advokát JUDr. Zdeněk Kryštof Koschin poskytuje své portfolio jak fyzickým osobám, tak podnikajícím subjektům. Každý má možnost dopřávat si kompletního servisu od A až do Z. Oslovte advokátní kancelář, která svému oboru dokonale rozumí a bude vás zastupovat na té nejvyšší úrovni. Využívejte jen takových služeb, s nimiž na vás čekají kladné výsledky ve všech ohledech.

Navštivte internetový portál koschin.cz a dozvíte se více.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Pořiďte si nákladní a dopravní techniku s výhodnými podmínkami
Pořiďte si nákladní a dopravní techniku s výhodnými podmínkami
Neustále sháníte přívěsy a návěsy? Potřebujete konkrétní značku automobilu, protože již máte zkušenosti s těmito druhy vozidel? Nemusíte ihned sahat...
Půjčovna náklaďáků vám zachrání podnikání
Půjčovna náklaďáků vám zachrání podnikání
Kdo někdy podnikal v nákladní dopravě, moc dobře ví, že není skoro dne, kdy se něco nepokazí. Jeden týden vám...
Úklidové stroje jako nepostradatelná technika současnosti
Úklidové stroje jako nepostradatelná technika současnosti
Každá firma před otevřením svých dveří zaměstnancům či obchodním partnerům pracuje na dokonalém úklidu, díky němuž je vždy všechno čisté,...