svačinové boxy

Nápadité boxy na svačinu

Reklamní, propagační a dárkové předměty nezklamou, pokud je dobře vyberete a potěšíte tak jejich nové uživatele. Když klient něco používá, bude rád za věc i s reklamou na vaši činnost nebo firmu. 

Svačinové boxy jako současný trend

Může se spojit propagace s boxem na svačinu? Ano, právě nastala správná doba. Nejde jenom o děti, které si berou svačinu do školy. Mnoho lidí se zaměřilo na nošení obědů a svačin z domova. Je pochopitelné, že svačinové boxy jsou vítanými společníky, když se do nich vše dobře naskládá a jídlo se nijak neponičí. Krabičky na jídlo s potiskem se pak stávají skvělou propagací, stačí si vybrat z různých tvarů a velikostí. Na každém boxu se najde dostatek místa pro originální potisk. Lze se zaměřit na klasické modely, ale i na speciální boxy na banán, s přepážkami na více druhů pokrmů apod. Obědové a svačinové boxy mají mnohostranné použití. Praktický je zaklapávací uzávěr. Nechybí ani úložné dózy v několika barevných odstínech. Na sušenky a na nakrájené ovoce či zeleninu se hodí plastové menší krabičky. Pro milovníky sendvičů se doporučuje trojúhelníkový tvar. 

Malé i luxusní firemní dárky

Jak zaujmout vaše obchodní partnery a zákazníky? Nic nezkazíte malým nebo luxusnějším dárkem prezentující vaši firmu. I ti nejnáročnější klienti si vyberou z nabídky, kde nechybí předměty vhodné pro kanceláře, školy, kempování, outdoor, domácnosti nebo cestování. Zkusit můžete potěšit nejmenší elektronikou, hrami, hračkami, jídlem, pitím. Jistě nikdo neodmítne tašku, pomůcky pro zdravý životní styl, sport nebo volný čas. 

Společnost Elasto FORM Bohemia s. r. o. se může stát vaším spolehlivým parterem, pokud potřebujete reklamní a propagační předměty různého druhu. Firma má již za sebou řadu zkušeností v oblasti 3D reklamy a patří mezi členy mezinárodní organizace velkoobchodů a výrobců reklamních a dárkových předmětů PSI.