Pro děti

Buďte vidět, buďte v bezpečí!

Buďte vidět, buďte v bezpečí!V posledních letech se začal klást obrovský důraz na viditelnost na vozovce a mezi chodci, protože řada incidentů a závažných nehod odhalila nedostatek prevence zejména u chodců. Lidé nevěnují pozornost svému oblečení a často v tmavém, nevýrazném oděvu vstupují do vozovky, nebo přechází silnice za běžného provozu. Takové akce mohou končit až tragicky. Byť mají... Read More »

Sporťák pro vaše nejmenší

Sporťák pro vaše nejmenšíJsem teď ve věku, kdy se to kolem mě prcky jenom hemží. A tak moc dobře vím, že vybrat pro drobečka, který se již brzy ocitne na světě, tu nejlepší výbavu, dá zabrat. Na miminku se nedá šetřit, na druhou stranu rovná se cena... Read More »

Na co dát pozor u výběru dětského hřiště

Na co dát pozor u výběru dětského hřištěSoučástí většiny moderních zahrad je v současné době bezesporu dětský koutek. Jestliže i vy máte doma malé děti, nebo k vám jezdí vnoučata na hlídání, určitě je čas o realizaci dětského hřiště začít přemýšlet také. V současné době je na trhu spousta nejrůznějších modelů, které se vyznačují různou kvalitou a variabilitou jednotlivých komponentů. I proto... Read More »

Neohrožujte své dítě při jízdě na kole!

Neohrožujte své dítě při jízdě na kole!Určitě přemýšlíte, jak co nejvíce zvýšit bezpečnost vašeho dítěte. Pádům a různým úrazům sice zcela nezabráníte, to k dětství patří, ale mnohá opatření udělat můžete. Nic se nemá přehánět a bránit dětem v aktivitách není rozumné, ale měly by používat dostupné ochranné a bezpečnostní pomůcky. K nim patří především přilba, chrániče a reflexní... Read More »

Vozítka pro děti Step2

Vozítka pro děti Step2V současné době jsou dětské pokojíčky přeplněny nejmodernějšími hračkami. Vybrat unikátní hračku, která překvapí a zároveň potěší vašeho potomka, se může zdát jako nadlidský výkon. Vzpomeňte si na svá dětská léta, kdy jste dlouhé hodiny trávili ve vozítku, na šlapadle či odrážedle. Přestože se vzhled těchto dopravních prostředků pro nejmenší změnil, jsou stále populární. Na... Read More »

Dětská odrážedla Step2

Dětská odrážedla Step2Mezi produkty (kuchyňky, houpačky, výtvarné tabule, skluzavky, domečky atd.) značky Step2, amerického výrobce, se nyní zařadila i lehká a stabilní odrážedla v moderních designech a plastová pískoviště odolná všem vlivům počasí. Dětská odrážedla ve tvaru závodní motorky či luxusního kupé a pískoviště s krytem zaručující ochranu proti znečištění si zamilují holčičky i... Read More »