Pro děti

Usnadněte si výběr školního batohu

Usnadněte si výběr školního batohuPořizování školního batohu nebo tašky patří ke stálicím mezi důležitým vybavením pro školáky různého věku. V současné době není problém si vybírat z mnoha různých modelů, ale občas je skutečně tvrdý oříšek zvolit tu správnou... Read More »

Dětské domečky pro kluky i slečny

Dětské domečky pro kluky i slečnyByť to venku vypadá zatím na pravou zimu s mínusovými teplotami a sněhovou peřinou, máte nejvyšší čas zabrouzdat na internetu a vybrat nové vybavení na zahradu. Právě teď jsou naskladňovány nové kolekce produktů pro pohodlí a práci na zahradě a výrobci nezapomínají ani na dětské zákazníky a představují zábavná hřiště či skluzavky, pískoviště a samozřejmě... Read More »

Buďte vidět, buďte v bezpečí!

Buďte vidět, buďte v bezpečí!V posledních letech se začal klást obrovský důraz na viditelnost na vozovce a mezi chodci, protože řada incidentů a závažných nehod odhalila nedostatek prevence zejména u chodců. Lidé nevěnují pozornost svému oblečení a často v tmavém, nevýrazném oděvu vstupují do vozovky, nebo přechází silnice za běžného provozu. Takové akce mohou končit až tragicky. Byť mají... Read More »

Sporťák pro vaše nejmenší

Sporťák pro vaše nejmenšíJsem teď ve věku, kdy se to kolem mě prcky jenom hemží. A tak moc dobře vím, že vybrat pro drobečka, který se již brzy ocitne na světě, tu nejlepší výbavu, dá zabrat. Na miminku se nedá šetřit, na druhou stranu rovná se cena... Read More »

Na co dát pozor u výběru dětského hřiště

Na co dát pozor u výběru dětského hřištěSoučástí většiny moderních zahrad je v současné době bezesporu dětský koutek. Jestliže i vy máte doma malé děti, nebo k vám jezdí vnoučata na hlídání, určitě je čas o realizaci dětského hřiště začít přemýšlet také. V současné době je na trhu spousta nejrůznějších modelů, které se vyznačují různou kvalitou a variabilitou jednotlivých komponentů. I proto... Read More »

Neohrožujte své dítě při jízdě na kole!

Neohrožujte své dítě při jízdě na kole!Určitě přemýšlíte, jak co nejvíce zvýšit bezpečnost vašeho dítěte. Pádům a různým úrazům sice zcela nezabráníte, to k dětství patří, ale mnohá opatření udělat můžete. Nic se nemá přehánět a bránit dětem v aktivitách není rozumné, ale měly by používat dostupné ochranné a bezpečnostní pomůcky. K nim patří především přilba, chrániče a reflexní... Read More »

Další stránka »