hřiště

Dětské domečky pro kluky i slečny

Byť to venku vypadá zatím na pravou zimu s mínusovými teplotami a sněhovou peřinou, máte nejvyšší čas zabrouzdat na internetu a vybrat nové vybavení na zahradu. Právě teď jsou naskladňovány nové kolekce produktů pro pohodlí a práci na zahradě a výrobci nezapomínají ani na dětské zákazníky a představují zábavná hřiště či skluzavky, pískoviště a samozřejmě i nábytek určený pro děti. Nábytek i ostatní vybavení je vyrobeno z ošetřeného a kvalitního dřeva, jež dokonale vynikne na vaší zahradě a slibuje dlouhou životnost, snadnou údržbu i instalaci. Hřiště splňují stanovenou normu a dají se různě rozšiřovat a vylepšovat o nové herní prvky odpovídající věku dětí, takže se zabaví menší i starší děti zcela bez problému.

Hurá do domečku

Dětský dřevěný domek nemusí mít tradiční podobu, lze svou zahradu oživit třeba tepee či domečkem s oblou střechou. V jeden den bude z domečku prodejna potravin a vaší oblíbené zmrzliny, druhý den zabojují o království rytíři a jindy sem děti schovají své hračky a další zahradní vybavení. Všestranné využití je dalším plusem. Hry na čerstvém vzduchu navíc podporují dětskou fantazii a kreativitu, ostatně přesvědčte se sami a pořiďte svým dětem hravý domeček. Zkrátka ale nepřijdou ani dospělí. Pro ně si výrobci připravili atraktivní zahradní domky třeba na nářadí či posezení s přáteli. V nabídce naleznete altány a pergoly jako ochranu před silnými slunečními paprsky, prodejní stánky, garážová stání či přístřešky pro auto a stejně tak doplňky, domky na nářadí a již zmiňované luxusní domky, kde budete rádi odpočívat a trávit čas s těmi nejbližšími.

Objednejte online a ušetřete

Výhodou dřevěných domků je jejich precizní zpracování a důraz kladený na kvalitu a detail. Ať už se rozhodnete rozveselit své děti, popřípadě investujete do dřevěného přístřešku, vždy získáte špičkovou kvalitu produktu se všestranným využitím. Klíčovou roli hrají rovněž bezpečnost a ekologičnost, což dokazuje řada certifikátů a norem.