dětské hodinky s GPS recenze

Dětské hodinky s GPS – recenze

Chodí na kroužky, jsou dlouho ve škole, sportují, baví se s kamarády někde venku. A domů přijdou někdy i poměrně pozdě večer. Takový je život našich dětí, plný aktivit a zábavy, ale také učení a různých povinností. Jak je mít pod dozorem? Jak zajistit, aby byly co nejlépe chráněny? Mobil může zapadnout na dno školního batohu a zvonění nemusí být slyšet. Hodinky ale určitě budou nosit na ruce celý den…

Pestrobarevné provedení, zábava i pro nejmenší

Nemusíte je dlouho nastavovat a připravovat, padnou doslova jako ulité. Jak potvrdí také dětské hodinky s GPS recenze, děti si je opravdu zamilují. Pokud jim hodinky nebudou bránit v zábavě a zapůsobí spíše jako nenápadný společník, jenž předává důležité informace rodičům a neztrapňuje před kamarády, je jasné, že budou favoritem. V případě, že to bude potřeba, odešlou krátkou hlasovou zprávu nebo fotografii místa, kde se zrovna nacházejí. Už žádné kontrolní telefonáty, které se stávají terčem posměchu kamarádů – ale jen nenápadná kontrola pro klid duše. Zaneste do hodinek až patnáct telefonických kontaktů a také bezpečnou oblast. Pokud ji děti z nějakého důvodu překročí, dostanete okamžité SMS upozornění. Brzy poté zjistíte, co se vlastně přihodilo. 

Propojení s mobilní aplikací je velkou výhodou

Co je tedy třeba udělat? Stáhnout aplikaci do svého smartphonu a nastavit si zde postupně všechno důležité. Hodinky váží pouhých 35 gramů a nebudou tedy dětem při celodenním nošení nijak vadit. Naopak, protože jsou praktické i pro ně – třeba díky nouzovému LED osvětlení chodníku při večerní cestě domů či krokoměru pro milovníky statistik – oblíbí si je také. Vydrží až pět dní v provozu na jediné nabití a díky intuitivnímu ovládání je mohou nosit i děti, které ještě nejsou aktivními čtenáři. Pro aktuální nabídku hodinek si prohlédněte cel-tec.cz!

Sdílet článek