Archiv pro rubriku: Oblečení a móda

Brno velkoobchod pracovní oblečení

Velkoobchod s textilem: Xfer své práci rozumí

Oblečení pro volný čas je zbožím, které se bude prodávat neustále. Móda a styly přicházejí a odcházejí, praktické využití oblečení však zůstává stejné – zákazníkům přináší možnost relaxace v pohodlném oděvu. Celý příspěvek

čínský e-shop AliExpress

Levné nákupy v češtině na Wish shop

V dnešní době, kdy je všechno příliš drahé a pro mnohé z nás prakticky finančně nedostupné, jsme rádi, že ušetříme kdejakou korunu ve slevách a výprodejích. Jenže co když už nemusíte čekat na sezónní výprodeje a akce, které mnohdy ani nestihnete zaregistrovat a pořádně využít? Přichází totiž komfortní online nákupy za neuvěřitelně nízké ceny! Přivítejte Wish shop plný lákavého sortimentu! Celý příspěvek

reflexní vesta

Buďte vidět, buďte v bezpečí!

V posledních letech se začal klást obrovský důraz na viditelnost na vozovce a mezi chodci, protože řada incidentů a závažných nehod odhalila nedostatek prevence zejména u chodců. Lidé nevěnují pozornost svému oblečení a často v tmavém, nevýrazném oděvu vstupují do vozovky, nebo přechází silnice za běžného provozu. Takové akce mohou končit až tragicky. Byť mají řidiči předvídat a jízdu automobilem přizpůsobit okolním podmínkám, často chodce registrují na poslední chvíli, kdy je kolize prakticky nevyhnutelná. Zejména pak u dětí bychom měli být velmi opatrní a vybavit je reflexními prvky, pro lepší viditelnost i bezpečí během dne. Celý příspěvek

plavky

Vybavte se na léto už nyní – nové plavky se slevou!

Léto je sice za námi, ale proč si do svého šatníku nepořídit nějaký pěkný kousek letního oblečení? Kdo ví, třeba se v lednu rozhodnete zaletět si někam do tepla a nové oblečení nebo doplňky se vám budou hodit. Navíc můžete i hodně ušetřit, protože jsou tu sezónní výprodeje. Ty chytře využívá každý, kdo chce pořídit pěkné kousky za zlomek ceny a udělat si radost. Zároveň vám nesmí vadit, že budete příští léto nosit „loňskou kolekci“. Celý příspěvek

wenger sea force

Co vydrží švýcarské hodinky

Hodinky sice vybíráme hlavně podle designu, ale neméně důležitá by pro nás měla být i jejich odolnost. Přesnost a funkčnost hodinek totiž mohou překvapivě ovlivnit i tak běžné aktivity jako pravidelný ranní běh, výkyvy teplot nebo plavání v moři s hodinkami na ruce.

Od nožů k hodinkám

Švýcarsko proslulo kvalitními hodinkami a kapesními (původně armádními) noži, které si našly cestu do milionů domácností. Málokde se ale oba předměty švýcarské slávy setkávají tak úzce jako v nabídce tradiční švýcarské značky Wenger. I když hodinky přibyly do portfolia později, na zápěstích mnoha fanoušků značky Wenger už mají své stále místo.

Švýcarské hodinky jsou známé svou spolehlivostí, a tak jsme se v Helveti.cz rozhodli vlajkový model sportovní řady Sea Force podrobit testování nejen během denního nošení, ale i v podmínkách severské přírody a slunného Španělska.

O testovaném modelu

Wenger Sea Force jsou sportovní hodinky vzhledem i svými vlastnostmi. Pouzdro tvoří nerezová ocel, strojek pohání švýcarský bateriový strojek, mají odolné sklíčko* a hodinkám nechybí reálná vodotěsnost do cca 50 m. Není tedy problém jít si s nimi na ruce zaplavat do bazénu nebo se potápět v moři. V nabídce je varianta také se stopkami nebo ocelovým a kaučukovým řemínkem. My jsme zvolili kaučukový, který se na sport hodí více – příjemně se nosí, rychle schne a nestudí tolik jako ocel.

wenger sea force

Redesignovaný model Wenger Sea Force

*V roce 2016 hodinky prošly drobným vylepšením v podobě modernějšího vzhledu a výměny safírového sklíčka za minerální se safírovou úpravou, které kombinuje výhody sklíčka minerálního a safírového – ochranu proti rozbití a poškrábání.

Test první: Trek Laponskem

Sportovní hodinky by měly obstát nejen v dobrodružstvích všedních dnů, ale i v náročnějších podmínkách. Během 230kilometrového treku nejsevernějším a nejméně obydleným krajem Finska jsme je proto vůbec nešetřili. I v dešti jsme je nosili přes rukáv bundy či mikiny, abychom zjistili, co všechno hodinky vydrží. Kromě vlhka si užily i kolísání teplot a tlaku a několikrát jsme se nevyhnuli ani karambolu se skálou či kamením.

wenger sea force

Co hodinky Wenger Sea Force zažily:

  • brodění v ledové vodě
  • několik tisíc otřesů každý den (6-8 hodin chůze s hůlkami)
  • rozdíly teplot a tlaku (stoupání do hor a následný sestup až k hladině moře)
  • zvýšená vlhkost (pravidelný déšť)
  • prudké slunce
  • kontakt se skálou či kamením

I po takto náročné zkoušce hodinky stále skvěle fungovaly a nejevily žádné známky poškození ani škrábanců. Stejně tak řemínek hodinek obstál na výbornou i při zvýšené vlhkosti a změnách teplot. Sečteno podtrženo model Sea Force splnil přesně to, co slíbil – hodinky, na které se můžete spolehnout i v náročnějších podmínkách.

Test druhý: Na nejvyšším vrcholu kontinentálního Španělska

Abychom hodinky postavili novým výzvám, vzali jsme je s sebou i na aktivní dovolenou do Španělska. Jedním z bodů programu bylo i vystoupání do výšky 3500 m. n. m. Právě od tohoto výletu jsme si slibovali důkladný test odolnosti vůči změnám teplot a tlaku, které hodinkám obvykle příliš nesvědčí. Při dovolené s krosnou zádech hodinky se hodinky už několikrát osvědčily a jinak tomu nebylo ani ve Španělsku.

Kromě pobytu na slunci a ve slané vodě a otřesů při chůzi po horách hodinky poprvé zažily změnu nadmořské výšky od hladiny moře až na vrchol Mulhacén, nejvyšší bod kontinentálního Španělska, ve výšce 3478 m. Za zmínku stojí i skvělá luminiscence, díky níž budete mít přehled o čase i v noci.

wenger sea force

V obou testech (a mnohých dalších) dostály Wenger Sea Force své pověsti odolných hodinek. Díky poměru ceny a funkčnosti se snadno staly srdcovou záležitostí, kterou už jen tak ze zápěstí nedáme. Komu by se nezamlouvala černá varianta, může sáhnout po některém z barevných provedení nebo si polepšit o stopky.

Hodinky Wenger Sea Force pořídíte u autorizovaného prodejce helveti.cz spolu s prodlouženou zárukou a pojištěním hodinek zdarma.

Pánské prádlo

Calvin Klein – pánské prádlo, které budete rádi nosit

Asi to známe všichni. Nepadnoucí spodní prádlo nás dokáže pořádně potrápit a pokazit i jinak příjemný den. Proto je tak důležité věnovat výběru prádla na tělo čas a velmi podrobně se seznámit s tím, co nám obchody jsou schopné nabídnout. Sortiment spodního prádla českých kamenných obchodů i e-shopů je opravdu široký. Některé cílí hlavně na ženy, pro něž jsou jednotlivé produkty v pestřejší paletě. Ale ani pánové nestojí stranou, protože patří k důležitým zákazníkům. I oni chtějí mít prádlo, které padne na jejich tělo jako ulité. Celý příspěvek