Oblečení a móda

Co vydrží švýcarské hodinky

Co vydrží švýcarské hodinkyHodinky sice vybíráme hlavně podle designu, ale neméně důležitá by pro nás měla být i jejich odolnost. Přesnost a funkčnost hodinek totiž mohou překvapivě ovlivnit i tak běžné aktivity jako pravidelný ranní běh, výkyvy teplot nebo plavání v moři s hodinkami na ruce. Od nožů k hodinkám Švýcarsko proslulo kvalitními hodinkami a kapesními (původně armádními)... Read More »

Calvin Klein – pánské prádlo, které budete rádi nosit

Calvin Klein – pánské prádlo, které budete rádi nositAsi to známe všichni. Nepadnoucí spodní prádlo nás dokáže pořádně potrápit a pokazit i jinak příjemný den. Proto je tak důležité věnovat výběru prádla na tělo čas a velmi podrobně se seznámit s tím, co nám obchody jsou schopné nabídnout. Sortiment spodního prádla českých kamenných obchodů i e-shopů je opravdu široký. Některé cílí hlavně na... Read More »

Elegance pánského saka vynikne v každé době

Elegance pánského saka vynikne v každé doběVětšinu společenských akcí charakterizují nároky na přijatelné oblečení. Chce to spojit dostatečnou eleganci, osobitý styl a dobře padnoucí střih. Nezapomeňte na to, abyste se cítili hlavně... Read More »

Test prádla Scutum Wear v extrémních podmínkách

Test prádla Scutum Wear v extrémních podmínkáchNěkdy potřebujete prádlo do skutečně extrémních podmínek – uživatelských i povětrnostních. Pak oceníte, když ho za vás někdo vyzkouší a o své postřehy se podělí. Prádlo Scutumwear bylo testováno v podmínkách ozbrojených složek a dopadlo nad očekávání... Read More »