Levné nákupy v češtině na Wish shop

Levné nákupy v češtině na Wish shop

V dnešní době, kdy je všechno příliš drahé a pro mnohé z nás prakticky finančně nedostupné, jsme rádi, že ušetříme kdejakou korunu ve slevách a výprodejích. Jenže co když už nemusíte čekat na sezónní výprodeje a akce, které mnohdy ani nestihnete zaregistrovat a pořádně využít? Přichází totiž komfortní online nákupy za neuvěřitelně nízké ceny! Přivítejte Wish shop plný lákavého sortimentu!

U zásilek vyšších hodnot počítejte s platbou cla

Clo z Číny je mnohdy opomíjené, přesto nezapomínejte, že u zásilek vyšších hodnot jej musíte platit. U balíčků v hodnotě nad 150 eur se kromě cla platí též DPH. U tabákových a alkoholických výrobků a též parfémů se poplatky platí pokaždé, bez ohledu na výši zásilky. Internetový obchod Wish je dalším virtuálním místem, kde sehnat módu, elektroniku, kosmetiku či šperky a doplňky za výjimečné ceny. Celý obchod Wish má českou jazykovou mutaci, slibuje přehledné menu i funkce pro obsluhu a v případě nevyhovující velikosti či nefunkčnosti objednaného produktu není problém zboží reklamovat. Recenze internetového obchodu Wish hovoří o stabilním a spolehlivém čínském e-shopu s nízkými cenami a bezproblémovým řešením reklamací. Pár negativních komentářů padá na poštovné a dobu doručení. Ta bývá obvykle tři týdny až měsíc, což se oproti jiným čínským e-shopům, jako je AliExpress, prakticky neliší.

AliExpress jako číslo jedna

Virtuální obchod Wish je zcela bezpečný z hlediska placení a stejně tak velmi jednoduchý pro obsluhu. Seženete tady skutečně vše, na co pomyslíte. Ať už to budou doplňky pro váš outfit, oblečení pro nejmenší či elektronika a vybavení pro domácnost. Wish slibuje zábavné nakupování za babku! Hlavním konkurentem a nejoblíbenějším místem pro online nákupy je čínský e-shop AliExpress s miliony nabídek zboží. Nakupování z Číny nebylo nikdy jednodušší!

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Jen tak zapomenout na okolní svět
Jen tak zapomenout na okolní svět
Uspěchaná doba si vybírá svou daň v podobě stresu, zvýšené únavy a nechuti se pustit do nových věcí. Najděte si...
Jak může vypadat stejnokroj pro zaměstnance
Jak může vypadat stejnokroj pro zaměstnance
Totožné oblečení pro zaměstnance je obrovským hitem. A vůbec nezáleží, zda se jedná firmu s pár zaměstnanci či obrovský koncern....
ValgusPro – konec vbočeným palcům!
ValgusPro – konec vbočeným palcům!
Krásné nohy jsou především v létě vizitkou každého z nás, často se ale kvůli vbočeným palcům vyhýbáme otevřené obuvi a...