Restaurace na Pálavě

Nejlepší místo na svatbu nebo oslavu? Rodinné vinařství na jižní Moravě!

Luxusní moravské víno, krásné prostředí, příjemní lidé a kouzelná atmosféra – tohle všechno zažijete v srdci Pálavy, na nezapomenutelném místě Vinařského dvora na faře, v rodinném vinařství Holánek v Iváni. Tady najdete ideální místo odpočinku při vašich toulkách jižní Moravou i skvělé prostředí například pro svatbu, parádní rodinnou oslavu nebo vaši firemní akci.

Když na Moravu, tak za lahodným vínem a dobrým jídlem. V každém vinařství patří mezi nejoblíbenější činnosti hostů degustace. Vychutnejte si jí přímo v historické budově, která prošla významnou a zdařilou rekonstrukcí. Sklep původní barokní fary nyní skrývá poklady v podobě vynikajícího vína, které čeká na vaše odhalení. Samozřejmou součástí každého degustačního balíčku jsou domácí pochutiny té nejlepší kvality.

U dobrého vína a pití se nejlépe tmelí kolektiv. Proto je toto místo ideální pro firemní akce a rodinné oslavy. Prostoru je tu dost a zamluvit si můžete klidně celý areál. Restaurace na Pálavě je tu jen pro vás! Bonusem je i parkoviště na kola a blízkost známých cyklostezek.

Svatba jižní Morava – veselka jak má být!

Jeden z nejdůležitějších dnů v životě každého je svatba. Užijte si ji s plnou parádou a nechte přichystat sobě i svým nejbližším zážitek, na který se zkrátka nezapomíná. Svatba na jižní Moravě v sobě skrývá romantiku, dobrodružství i neuvěřitelnou pohodu, obzvlášť v případě, když s ní mají organizátoři bohaté zkušenosti. Obřady probíhají na krásné venkovní terase nebo přilehlé farské zahradě. Samozřejmostí je rezervace celého areálu, možnost využití grilu, rožně i letní kuchyně. Vám i vašim hostům bude zajištěno ubytování i doprava.

Bez stresu, uprostřed vinic, v místě kde na vás dýchá historie, lze zažít svůj jedinečný svatební den! Jděte na https://www.vinarskydvurnafare.cz/denni-nabidka/.