Relaxační masáž

Jen tak zapomenout na okolní svět

Uspěchaná doba si vybírá svou daň v podobě stresu, zvýšené únavy a nechuti se pustit do nových věcí. Najděte si včas nějakou hodinku pro sebe, abyste se odreagovali a uvolnili napětí, které zdravotně škodí vašemu tělu.

Síla doteku

Co nejlépe uvolní svaly a mysl? Příjemné doteky na místech, kde vám to tak trochu zatuhlo. Na https://www.satorispa.cz/masaze/relaxacni-masaz/ si můžete prohlédnout, co příjemného vás čeká v privátním wellness Satori Spa. Nabízí zde různé služby, které pomohou k odpočinku a k dokonalému zklidnění. Relaxace může probíhat v některém druhu sauny, v soukromé lázni nejen pro zamilované dvojice, ale také ve speciální relaxační místnosti, kterou vyplňuje zelená stěna s rostlinami. Starosti určitě rádi odhodíte během některé z nabízených masáží. Šikovné ruce masérek a masérů se postarají o to, aby se lépe prokrvily vaše svaly a vazivový aparát. Díky masážním praktikám se vám zrychlí látková výměna a vypudí se odpadní látky. Relaxační masáž je pomocí pro všechny osoby, které touží po harmonii a po obnovení životní energie. Na tuto proceduru si vyhraďte cca jednu hodinu času.

Hýčkání pro krásu

Cítit se skvěle, vypadat nádherně. Znáte to? Zrcadlo je někdy neúprosné, ale mnohé potíže či nedostatky jdou jednoduše vyřešit. Vyzkoušejte parafínové zábaly a vaše ruce poté zůstanou, hebké a hladké. Kromě toho se zlepší prokrvení pokožky, uvolní se svaly a kůže se pěkně vypne a zjemní. Zároveň se zpevní a vyživí nehty. A na to vám postačí půl hodiny vašeho času. Výsledku si všimnete okamžitě po proceduře. Bolest přichází nečekaně a každý si přeje, aby zase rychle odešla. Jednorázový rašelinový zábal umí vyléčit a odstranit bolesti kloubů a zad. Jde o šetrnější variantu, protože se zábalem ošetřuje jenom postižené místo, a nikoliv celé tělo. Dále se tyto druhy zábalů využívají na oběhové, nervové, metabolické a gynekologické problémy.