Brno velkoobchod pracovní oblečení

Velkoobchod s textilem: Xfer své práci rozumí

Oblečení pro volný čas je zbožím, které se bude prodávat neustále. Móda a styly přicházejí a odcházejí, praktické využití oblečení však zůstává stejné – zákazníkům přináší možnost relaxace v pohodlném oděvu.

Pohodlné mikiny na doma i do práce

Stálicí v šatníku žen, mužů i dětí jsou mikiny. Zahřejí, když je venku nebo v místnosti chladno. Je možné je sbalit do batohu a vydat se na výlet, nebo si je obléci doma a lenošit. Jsou praktickou alternativou svetrů a společnost Xfer je nabízí svým odběratelům v mnoha barevných variacích – s kapucí, bez ní, na zip i přes hlavu.

Bundy a vesty s reklamními potisky

Neodmyslitelnou součástí oblečení sportovně založených zákazníků jsou také bundy a vesty. Velkoobchod pracovní oblečení dbá na to, aby nabízel stylové produkty s moderním designem, které mohou lidé nosit ve svém volném čase stejně jako pracovní oblečení v zaměstnání. Na bundy i vesty je možné nechat vyšít firemní logo nebo je ozdobit originálním potiskem podle návrhu zákazníka. Takový oděv zároveň funguje i jako dobrá propagace firmy.

Trička a polokošile 

Nestárnoucí sportovní eleganci nabízejí polokošile s límečkem. V nabídce společnosti Xfer jsou hned v několika barevných variantách, s dlouhým i krátkým rukávem podle toho, pro koho jsou určené – jestli pro ženy, muže nebo děti. Zákazníkům by rozhodně neměly uniknou akční slevy nebo výprodej za výhodné ceny, které nabízí Brno velkoobchod pracovní oblečení. Nakoupit dobře kvalitní zboží potěší nejednoho podnikatele nebo živnostníka a jeho firemní rozpočet.

Různě barevná trička lákají k tomu, aby byla využita pro potisk a reklamu. Jsou vyrobená z bavlněného úpletu o vysoké gramáži a zaručují dlouhou životnost.

Společnost Xfer už funguje na trhu přes dvacet let jako přímý výrobce reklamního textilu. Vedle toho se zabývá také distribucí firemního a sportovního oblečení a oděvů pro volný čas.