Usnadněte si výběr školního batohu

Usnadněte si výběr školního batohu

Pořizování školního batohu nebo tašky patří ke stálicím mezi důležitým vybavením pro školáky různého věku. V současné době není problém si vybírat z mnoha různých modelů, ale občas je skutečně tvrdý oříšek zvolit tu správnou variantu.

Pyšný prvňáček s taškou na zádech

Pokud je někdo skutečně hrdý na to, že může chodit do školy, pak jsou to prvňáčci. Hlavně jim záleží na to, jak krásné vybavení mohou mít. Pak se klidně začnou trošku chlubit před svými spolužáky. Školní aktovka pro prvňáčka musí být perfektní po designové stránce, ale nezapomeňte ani na dostatečnou kvalitu, aby se negativně neovlivnilo dětské tělo, které se v této době ještě vyvíjí. Školní batohy a tašky musí být pestré a často se po nich vyžadují motivy postaviček z pohádek, filmů a kralují i roztomilá zvířata. Dále si všímejte, zda je uvnitř dostatek prostoru, jestli nechybí vnitřní a vnější kapsy a několik jednotlivých přihrádek. Velice vítáno je široké a pevné poutko. Ani plná zátěž by neměla zapříčinit ničení zad. Komfort během nošení zajistí pevná konstrukce a anatomicky tvarovatelný zadní díl. Nepříjemného dření se zbavíte díky dostatečně širokým popruhům.

Designové vychytávky do školy

Rodiče už si nemusí tolik lámat hlavu, když shánějí školní batoh pro 2. stupeň, protože děti už vědí, co se jim líbí. Jen počítejte s vyšší investicí, protože často si přejí rovnou výhodné sety, kdy mají vše sladěné do jednoho motivu. Součástí bývají nejen batohy a penály, ale také peněženky, pouzdra a jiné potřeby do školy. Důležité jsou bezpečnostní reflexní prvky a popruhy, které netlačí ramena. Studentský batoh by sám o sobě neměl hodně vážit, protože materiály ke studiu budou těžké až příliš. Zaměřte se také na praktické rozdělení vnitřního prostoru. Těžké učebnice a jiné pomůcky se budou lépe přenášet na dnu z pevného materiálu.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Dětské domečky pro kluky i slečny
Dětské domečky pro kluky i slečny
Byť to venku vypadá zatím na pravou zimu s mínusovými teplotami a sněhovou peřinou, máte nejvyšší čas zabrouzdat na internetu...
Buďte vidět, buďte v bezpečí!
Buďte vidět, buďte v bezpečí!
V posledních letech se začal klást obrovský důraz na viditelnost na vozovce a mezi chodci, protože řada incidentů a závažných...
Sporťák pro vaše nejmenší
Sporťák pro vaše nejmenší
Jsem teď ve věku, kdy se to kolem mě prcky jenom hemží. A tak moc dobře vím, že vybrat pro...