polokošile s krátkým rukávem

Jak může vypadat stejnokroj pro zaměstnance

Totožné oblečení pro zaměstnance je obrovským hitem. A vůbec nezáleží, zda se jedná firmu s pár zaměstnanci či obrovský koncern. Stejnokroj působí velmi elegantně, a navíc nedělá mezi pozicemi rozdíly. Zaměstnanecké oblečení si pochvalují sami majitelé firem, mají totiž hned několik benefitů najednou. Zaměstnanci se oblékají vkusně, podle představ zaměstnavatele a hrdě reprezentují značku. Na oblečení si dnes již můžete nechat vyšít třeba vaše logo, slogan či motto, popřípadě nechat udělat potisk dle grafického zadání. Ohlasy na sebe určitě dlouho nenechají čekat!

Košile, bundy, trička i čepice

Rozhodnete-li se investovat do reklamního textilu, obraťte se třeba na XFER. Jedná se o značku, jež se v průběhu své existence stala synonymem pro reklamní trička, mikiny, bundy i vesty a další doplňky. Velmi populární jsou polokošile s krátkým rukávem, které najdou uplatnění během celého roku. Skvěle se nosí do společnosti díky apartnímu límečku, a navíc působí sportovně až ležérně. Na XFER se již více než dvacet let obrací zákazníci kvůli distribuci firemních a sportovních oděvů a stejně tak na přímého výrobce reklamního textilu. V moderní vzorkové prodejně v Brně si smíte prohlédnout všechny nabízené oděvy, doplňky a další vybavení včetně barevných zpracování a již zhotovených vzorů zakázek.

Skvělý dárek pro zákazníky

Pokud chcete podpořit reklamu své značky, eventuálně nového, unikátního produktu, pak vsaďte originální potisky na polokošile s dlouhým rukávem. Hodí se pro muže i ženy, seženete je v mnoha velikostech a vyznačují se prvotřídní kvalitou zpracování. Nezahálejte a začněte řešit reklamní sítotisk, digitální potisk na oděvy či nažehlování už nyní a buďte připraveni na vánoční šílenství včas! Předejdete tak dlouhým čekacím lhůtám a získáte originální podobu oděvů pro vaše zákazníky i zaměstnance.