Ekosmoke

Vaporizér versus e-cigareta

Elektronické cigarety si upevnily své místo na trhu a odlákaly velkou část kuřáků klasických cigaret od nezdravé varianty kouření. E-cigarety jsou šetrnější k lidskému tělu a působí jako vkusný doplněk a nikoho jeho používáním neobtěžuje nepříjemný zápach. Elektronické cigarety jsou dostupné na trhu již nějakou dobu, během níž prošly vylepšením za použití kvalitních materiálů a také možnostmi plnění různými příchutěmi. Ať už dáváte přednost svěžím ovocným tónům anebo sázíte na vůni tabáku, výrobci jsou připraveni vám nabídnout sortiment s různým obsahem nikotinové složky a hustoty.

Nakupujte online

Na webovém portálu https://www.ekosmoke.cz/vaporizery-kapesni seženete elektronické cigarety včetně příslušenství a náhradních dílů i stále populární vaporizéry. Elektronická cigareta funguje na jednoduchém principu ohřevu e-liquidu nebo bylinného výtažku. Jakmile se vyměnitelný atomizér zahřeje, vdechujete do sebe páru společně s nikotinem a příchutí. Díky tomu nedochází ke spalování a vdechování škodlivých látek, jako je tomu u klasických cigaret. Ekosmoke nabízí celou škálu e-cigaret, jež vás upoutají designem, velikostí, výkonem i dodatečným příslušenstvím. Oproti tradičním cigaretám jsou e-cigarety moderní, stylové, diskrétní a snadno přenosné. Stačí je nabít a užívat si pořádný výkon. Vaporizéry jsou novou možností, jak si vychutnat byliny, konopí, e-kapaliny, aromatické oleje či plastické směsi. Kapesní provedení neuvolňuje nepříjemný zápach, naopak slibuje vysokou účinnost odpařování. Jednoduše si tak můžete spočítat, že vás provoz vaporizéru vyjde levněji než normální cigarety.

Prověřené modelové řady od předních značek

Výrobci si plně uvědomují, jak silnou pozici zastává tabákový průmysl, proto se snaží maximálně vyhovět zákazníkům a udělat vše pro to, aby pro ně bylo kouření příjemné a efektivní. Důkazem toho jsou stále nové varianty vaporizérů a e-cigaret, jež se pohybují od několika set korun až po tisíce. U dražších modelů si sice připlatíte, získáte ale řadu funkcí navíc a možností individuálního nastavení přístroje.

Sdílet článek