inzulinové jehly

Jak vybrat a kde výhodně zakoupit inzulinové jehly

Chcete si pořídit pořádné inzulinové jehly pro usnadnění aplikace inzulinu? V takovém případě se vám budou hodit následující rady, s jejichž pomocí budete vědět, na jaké parametry se zaměřit. Nechybí ani doporučení, kde můžete pomůcky pro diabetiky zakoupit za výhodné ceny.

Parametry pro výběr inzulinových jehel

Když se podíváte na inzulinové jehly, zjistíte, že mají hned několik různých parametrů, které se vyplatí sledovat. Konkrétně jde například o to, jak je zpracován hrot. V ideálním případě by měl být fasetovaný, aby byl vpich co nejvíce přirozené a minimálně bolestivý. Úroveň bolesti při vpichu ovlivňuje také to, jestli je povrch jehly nějak ošetřen. Dobrou volbou tak jsou například inzulinové jehly se silikonovým povrchem.

Nakupte větší balení

Aby bylo použití inzulinové jehly pohodlné a efektivní, je potřeba zvolit tu správnou velikost. Pohlídejte si také, jestli bude vybraná varianta dobře pasovat na aplikační injekční pero. Moderní jehly mají praktický systém pro zacvaknutí, díky kterému je použití opravdu jednoduché a přesné. Jedním ze způsobů, jak si problém s výběrem vhodných inzulinových jehel vyřešit na delší dobu, je nákup balení o více kusech. Kromě menšího množství starostí zároveň o něco ušetříte, protože cena za jednu jehlu bude o poznání nižší.

Nezapomeňte na další pomůcky pro diabetiky

A kde inzulinové jehly zakoupíte? Na specializovaném internetovém obchodě, kde najdete všechno potřebné pro diabetiky. Do virtuálního košíku tak můžete navíc přidat například nový glukometr, ale i odběrová pera, lancety a další pomůcky. U všeho najdete výběr z více variant a za výhodné ceny. Díky těmto pomůckám bude život s cukrovkou o něco snesitelnější a příjemnější. V porovnání s nákupem v kamenném obchodě také něco ušetříte.