Služby

Půjčka jako rychlá finanční vzpruha

Půjčka jako rychlá finanční vzpruhaPotřebujete peníze rychle a na ruku? Nezaplatili vám odběratelé, a to vás dostalo do finanční tísně? Chybí vám v rozpočtu nějaká ta koruna a do výdělku je ještě cesta dlouhá? Potřebujete finanční injekci na rozpohybování firmy? Ať jste podnikatel nebo soukromá osoba, občas se stane, že peníze někam utečou a chvíli trvá, než se vrátí. Nevěšte... Read More »

Todoist a Evernote – seznamte se s nejlepšími aplikacemi pro správu úkolů a poznámek

Todoist a Evernote – seznamte se s nejlepšími aplikacemi pro správu úkolů a poznámekAť už si potřebujete rozdělovat úkoly se svými kolegy, nebo jen chcete mít pod kontrolou své povinnosti, určitě se vám budou hodit kvalitní aplikace pro správu úkolů a poznámek. Recenze na www.hardyn.cz se zaměřila na dvě aplikace, které patří mezi ty úplně nejznámější. Jsou to Todoist a Evernote. Pokud zatím nevíte, jak tyto aplikace fungují... Read More »

Jak si vybrat SEO specialistu, který opravdu zoptimalizuje web

Jak si vybrat SEO specialistu, který opravdu zoptimalizuje webSpolečností i jednotlivců nabízejících optimalizaci webu pro internetové vyhledávače je hodně, jak ale zjistit, jestli opravdu platíte za slibovanou... Read More »

Doručte svůj balíček bezpečně a ještě dnes

Doručte svůj balíček bezpečně a ještě dnesZaslat balíček z bodu A do bodu B dnes není prakticky žádný problém. Kromě tradiční pošty zde existuje ještě několik dalších přepravců, kteří váš balíček k danému adresátovi doručí. Co když jej ale potřebujete doručit ještě ve stejný den? Od toho jsou tady kurýrní... Read More »

Co vše udělat před stěhováním

Co vše udělat před stěhovánímMěníte bydliště? Nejde jenom o samotné stěhování bytů. Musíte se včas pustit do zařizování několika dalších důležitých věcí. Vyhraďte si dostatek času na obíhání různých poskytovatelů služeb a celý proces zvládněte bez... Read More »

Moderní on-line vzdělávání máme v malíčku

Moderní on-line vzdělávání máme v malíčkuPatříte mezi typ člověka, který se potřebuje neustále vzdělávat? Rádi na sobě pracujte, ale brzdí vás čas? Skvělou volbou vzdělávání jsou on-line video kurzy. Díky modernímu pomocníkovi VímVíc.cz zvládnete programování, kancelářské aplikace, jazyky či osobní rozvoj na... Read More »

Další stránka »