vozidlo

Nové sklady či prostory pronajmout, nebo koupit? Existuje ještě jedno řešení

Zatímco lídři firem často hledají nové sklady, protože jim dosavadní už nestačí, zemědělci hledají prostory, do nichž by mohli schovat sklizenou úrodu nebo stroje před deštěm, kdyby k nim došlo. Ať už hledáte prostory kvůli tomu, že potřebujete nové sklady, nebo kvůli prostoru, jež by měl sloužit jako garáž pro zemědělský stroj nebo pro jiné vozidlo či veterána, nabízí se otázka, jestli sklad koupit nebo pronajat. Je tu však ještě jedna možnost. 

Zbytečně neutrácejte

Možná vás koupě nebo pronájem skladu či podobného prostoru odrazuje kvůli zbytečně vysokým cenám, za něž jsou nabízeny. V současné době roste pronájem do obřích výšin, cena jednotlivých prostorů je také někde v nebesích. Neutrácejte zbytečně, je tu ještě jedna levnější a lepší možnost, jak tento problém vyřešit. 

Znáte montované haly?

Tou možností jsou plachtové haly, které nabízí firma Montcom, s. r. o., které si snadno smontujete a v případě potřeby také rozmontujete. Montované skladové haly jsou záchranou ve chvíli, kdy potřebujete zvětšit sklady nebo rychle najít prostory, kde byste ponechali zmiňované zemědělské či jiné stroje. Nejedná se o nic drahého, je to daleko výhodnější možnost, než si prostor pronajmout nebo ho koupit. Je to daleko menší zásah do financí či celkového rozpočtu. 

Výhodou montovaných plachtových hal je například to, že mají dlouhou životnost. Nevydrží vám jen jednu sezonu, spolehnout se na ni budete moct i v dalších letech. Mimo jiné se dobře udržují, snadno smontují, případně demontují. 

Využít je můžete stokrát jinak. Nemusíte je mít jen jako sklady nebo provizorní garáže. Můžete z nich udělat například novou výrobnu nebo místo, kde se bude expedovat zboží či podobně. 

Jak využijete montovanou skladovou halu vy? Bude to sklad, garáž, výrobna nebo ji využijete zcela jinak?