Průmysl

Používání nerezové oceli podle jakosti

Používání nerezové oceli podle jakostiJednotlivé druhy oceli se od sebe odlišují odolností proti korozi. Chemické složení je dělí na austenitické, austenitické-feritické, feritické a martenzitické typy. V praxi pak mají rozličné využití podle... Read More »

Mycí stroje Hakomatic zaručují dokonale čistou podlahu

Mycí stroje Hakomatic zaručují dokonale čistou podlahuPodlahové mycí stroje využijí majitelé rozlehlých prostor, velkých hal a prodejních ploch. Profesionální pomocníky v podobě podlahových mycích strojů využijete také v případě, že máte v plánu založit firmu, která bude nabízet služby spojené s úklidem. Aby bylo čištění a celkový úklid co nejefektivnější, je potřeba při pořizování mycích strojů hledět především na kvalitu. A... Read More »

Polymethylmethakrylát

PolymethylmethakrylátPolymethylmethakrylát známý jako plexisklo nebo také akrylátové sklo, má v dnešní době hojné využití. Využívá se v letectví i autodopravě, ve stavebnictví, strojírenství, zdravotnictví, potravinářství a... Read More »

Kalibry od Michovský-TOOLS

Kalibry od Michovský-TOOLSV průmyslové výrobě je při zpracování kovů nutné dodržovat rozměry velmi přesně. Každá desetina milimetru je znát, obzvlášť když se vyrábí součásti pro komplexní výrobek, takže do sebe musí všechno přesně... Read More »

Kvalitní odhlučnění budovy – zákonná nutnost

Kvalitní odhlučnění budovy – zákonná nutnostSoučasná legislativa klade velmi přísné podmínky na hlukovou hladinu nejen v průmyslových budovách, ale i na veřejných prostranstvích, v kancelářích a na pracovištích všeobecně. Zajistit snížení hluku je ne vždy snadné či možné, a proto je třeba přemýšlet nad izolací. Řešením jsou tlumiče... Read More »

Magnety všeho druhu

Magnety všeho druhuFirma Neomag-magnet s.r.o. na svém portálu nabízí široký sortiment magnetů a magnetického materiálu pro využití v domácnosti i v... Read More »

Další stránka »