Průmysl

Jak je na tom nyní české strojírenství?

Jak je na tom nyní české strojírenství?V České republice je mnoho oblastí a odvětví, na které můžeme být právem hrdí. Například je to obor obuvnictví, kde stále přibývá mladých, rozkvétajících firem s potenciálem. Hrdí však můžeme být i na české strojírenství, které se dlouhou dobu označovalo za tahouna české ekonomiky. Nedávné průzkumy však ukázaly, že české strojírenství rapidně zpomaluje. Co je... Read More »

Nové sklady či prostory pronajmout, nebo koupit? Existuje ještě jedno řešení

Nové sklady či prostory pronajmout, nebo koupit? Existuje ještě jedno řešeníZatímco lídři firem často hledají nové sklady, protože jim dosavadní už nestačí, zemědělci hledají prostory, do nichž by mohli schovat sklizenou úrodu nebo stroje před deštěm, kdyby k nim došlo. Ať už hledáte prostory kvůli tomu, že potřebujete nové sklady, nebo kvůli prostoru, jež by měl sloužit jako garáž pro zemědělský stroj nebo pro jiné... Read More »

Používání nerezové oceli podle jakosti

Používání nerezové oceli podle jakostiJednotlivé druhy oceli se od sebe odlišují odolností proti korozi. Chemické složení je dělí na austenitické, austenitické-feritické, feritické a martenzitické typy. V praxi pak mají rozličné využití podle... Read More »

Mycí stroje Hakomatic zaručují dokonale čistou podlahu

Mycí stroje Hakomatic zaručují dokonale čistou podlahuPodlahové mycí stroje využijí majitelé rozlehlých prostor, velkých hal a prodejních ploch. Profesionální pomocníky v podobě podlahových mycích strojů využijete také v případě, že máte v plánu založit firmu, která bude nabízet služby spojené s úklidem. Aby bylo čištění a celkový úklid co nejefektivnější, je potřeba při pořizování mycích strojů hledět především na kvalitu. A... Read More »

Polymethylmethakrylát

PolymethylmethakrylátPolymethylmethakrylát známý jako plexisklo nebo také akrylátové sklo, má v dnešní době hojné využití. Využívá se v letectví i autodopravě, ve stavebnictví, strojírenství, zdravotnictví, potravinářství a... Read More »

Kalibry od Michovský-TOOLS

Kalibry od Michovský-TOOLSV průmyslové výrobě je při zpracování kovů nutné dodržovat rozměry velmi přesně. Každá desetina milimetru je znát, obzvlášť když se vyrábí součásti pro komplexní výrobek, takže do sebe musí všechno přesně... Read More »

Další stránka »