zkušenosti s Epoptávka

Epoptávka vám ušetří čas i peníze

Sháníte řemeslníka, dodavatele garážových vrat, markýzy, žaluzií, nebo třeba předokenních rolet? Už nemusíte. Najde vám ho server ePoptávka.

Více než 270 tisíc uživatelů napříč obory, 2000 rozeslaných poptávek týdně následovaných 187 tisíci nabídek rozeslaných jejich autorům. Jak je vidět, provozovatelé portálu svůj byznys rozjeli opravdu ve velkém. A uživatelé jsou maximálně spokojení. Zkušenosti s ePoptávka jsou jen pozitivní. Jak by také ne? Server jim šetří čas i peníze. Čas, který by strávili hledáním vhodného dodavatele, a peníze, které by zbytečně vyhodili za předražené služby. Ty totiž server dokáže chytře eliminovat. Ale nepředbíhejme.

Jak to na serveru ePoptávka funguje?

Jednoduše. Řekněme, že máte zájem o nová garážová vrata a nemáte čas shánět a oslovovat jednotlivé výrobce a dodavatele. Ty totiž provozovatelé serveru vyberou za vás. Respektive vaši poptávku rozešlou vhodným firmám a řemeslníkům, kteří vás už budou oslovovat po své ose. Většinou přímo s konkrétní nabídkou. A na vás bude vybrat jednoho favorita. Zřejmě s cenově nejvýhodnější nabídkou. A věřte, že bude z čeho vybírat. Cenové rozmezí nabídek v závislosti na charakteru žádaného produktu či řemeslnické práce bývá velmi široké.

Jak poptávku zadat?

Samotné zadání poptávky je velmi jednoduché. Na hlavní stránce epoptávka.cz odkliknete políčko zadat zdarma poptávku. Před vámi se objeví jednoduchý formulář, do něhož spolu s preferovaným termínem a lokalitou, v níž by se vámi žádané práce měly realizovat, zadáte i její hlavní parametry. Ty formulujte pokud možno co nejpřesněji, aby vás vybrané firmy mohly oslovit s adekvátně naceněnou nabídkou. Z nich si pak vyberetu tu, která vám bude po všech stránkách vyhovovat.

Nechte si pomoci

Pokud budete mít se zadáním poptávky potíže, můžete využít některé z již přednastavených šablon, které najdete na pravé straně formuláře. K dispozici vám však je i centrum pomoci, k němuž se zase dostanete po rozkliknutí políčka s týmž názvem v horní části hlavní stránky. Tak hodně štěstí!