Kryt na iPhone

Vlastní fotka na krytu

To, že chceme být jiní, je naší lidskou přirozeností. Proto existuje tolik druhů oblečení, bot, interiérových dekorací, nábytku, uspořádání bytů, aut a podobně. Dále platí, že co se líbí jednomu, nemusí se líbit druhému. A tak už nám nestačí, když si koupíme mobil, který bude stejný jako tisíce mobilů stejné značky. Chceme ten náš odlišit od ostatních. A proto si volíme svůj vlastní kryt na mobil.

V dnešní době už to není vůbec žádný problém. Na trhu existuje obrovské množství krytů – od nejrůznějších barev a vzorů až po různé tvary, či kryt na mobil s vlastní fotkou. Kryt měl prvotně jiný účel – měl zabránit tomu, aby se poškodila obrazovka či tělo chytrého mobilního telefonu. S postupem času se ale kryty staly i designovou záležitostí.

Společnost MyCase nabízí všechny jmenované možnosti. Nabízí kvalitní  kryty na iPhone i kryty na Samsung, ale i na telefony Huawei, Sony a další. Tyto kryty si můžete vytvořit podle vlastní kreativity, ať už vyberete vaši fotografii nebo si navrhnete vlastní design, který nebude mít nikdo jiný! Tvořit můžete prakticky bez omezení – stačí mít typ telefonu, pro který je tvorba designu krytu povolená. Na začátku si zvolíte typ vašeho mobilního telefonu. Například budete vybírat kryt na iPhone. Potom začnete tvořit. Na monitoru svého počítače provedete celý postup tvorby, přičemž zvolit si můžete jednu barvu krytu i všemožné barevné přechody, pomocí textového editoru lze vytvořit svůj vlastní nápis a vybírat si z galerie obrázků nebo si nahrát obrázek vlastní. Záleží čistě na vašem vkusu.  Pomocí tlačítka „náhled“ uvidíte konečný design. Pokud vám vyhovuje, kryt si objednáte.

Stejným způsobem volíte také kryt na Samsung a další typy telefonů.
Po objednání budete čekat na doručení, které probíhá přes Českou poštu jako doporučené psaní a je zcela zdarma, maximálně 96 hodin.