Fjällräven

Příroda jako zdroj inspirace

Funkčnost je klíčovým prvkem pro oblečení na venek. Ať se chystáte na vysokohorskou túru či několikadenní přechod s přespáním pod širým nebem, neobejdete se bez vysoce promyšleného oblečení, jež je nejen skladné, ale zároveň odolává povětrnostním vlivům a vyznačuje se vysokou životností. Skandinávská značka má za sebou dlouhou historii sahající do roku 1950. Stěžejní materiály jsou inspirovány přírodou, proto se používají například přebytky vlny či materiál G-1000. Ten prokazuje svou všestrannost a kvalitu v mnoha extrémních situacích. Ani dnes značka neupouští od osvědčené kvality, již navíc rozvíjí a využívá pro další módní kousky i doplňky.

Znáte Fjällräven?

Severská značka Fjällräven nadchne především náročné milovníky outdoorových aktivit. Výrobce pracuje pouze s prémiovými materiály, jež má osvědčené na vlastních výpravách. Základní materiály G-1000 doplňuje již zmíněná vlna, ale též pevný a odolný bergshell a prodyšný eco-shell vhodný proti větru i vodě. Sortiment se zaměřuje na outdoorové bundy, z nichž vznikl celý příběh této luxusní sportovní značky. Již v roce 1950 začala vlastnoruční výroba prvního batohu, který musel splňovat požadavky na použití v horských podmínkách. Základem byla revoluční hliníková konstrukce v kombinaci s odolnou textilií. Poté byla představena bunda a další vybavení do hor.

Kalhoty pro dámy i pány

Dnes čítá sortiment Fjällräven desítky do detailu navržených kousků pro treking, horskou turistiku i vodní aktivity. Nechybí samozřejmě vybavení do přírody tak, aby se člověk mohl inspirovat její jedinečností a stát se na okamžik součástí. Chystáte-li se do přírody, oceníte špičkové outdoorové kalhoty na hory, treking, do zimy i na lovecké aktivity. Díky internetovému obchodu lze vybírat z nejnovějších kolekcí a stejně tak najít odpovídající model s atraktivní slevou. Móda Fjällräven si vás získá svým přístupem i zodpovědností.