Komody

Letní slevy lákají k výhodným nákupům

Léto je v plném proudu a s ním též výrazné slevy, díky nimž můžete značně ušetřit a přitom si dopřát opravdu kvalitní kousky nábytku. Ať už hledáte nábytkové sestavy, doplňky a dekorace nebo snad solitérní kousky jako dominanty interiéru, vše nakoupíte z pohodlí domova. Pokud ještě nemáte zahradní nábytek, výbavu do dětského pokoje či snad zvažujete nákup nové sedací soupravy, je pro vás internetový obchod s širokým výběrem tou správnou volbou.

Jaké trendy frčí?

Opět se vrací do módy retro styl, kterému vévodí dřevo a kovové detaily. Jsou to třeba praktické kovové nohy a doplňky, s nimiž i obyčejná komoda získává punc originality. Sestavy nábytku si smíte jednotlivě poskládat přesně pro své potřeby. Kdo dává přednost modernímu stylu, bude nadšený z extravagantních modelů nábytku, jež okamžitě přitáhnou pozornost a vůbec nezáleží, zda je umístíte do vstupní chodby, obývacího pokoje či koupelny. Jestliže doma bojujete s nedostatkem místa, oceníte praktické regály a komody, jež navíc skvěle vypadají a v neposlední řadě zajímavé doplňky s využitím po celý rok. Z materiálů jsou stále trendy dekory dřeva, popřípadě kombinace se sklem a kovem. Potřebujete oživit interiér? Pak sáhněte po něčem hodně barevném a vzorovaném, fantazii se meze nekladou!

Pozor na (divoké) barvy

Byť hledáte něco unikátního, držte se osvědčeného hesla, že méně je někdy více, a prostory zbytečně nepřeplácejte.  Hlavní kusy nábytku by měly kombinovat maximálně tři barvy, kdo má raději střízlivost, bude nadšený z fantastických dekorací na zeď či ozdob na stůl. Hledáte opravdu levné a estetické kousky? Zkuste investovat do dekoračních polštářků, jež oživí i starý gauč, rafinovaného koberce na střed pokoje či doplňků, s nimiž se okamžitě rozzáří každá koupelna. Internetové nákupy nabízí pro každého cenově dostupné řešení, jak si bydlení maximálně zútulnit.