regál

Potřebujete atypický regál? Navrhněte si ho sami

Každý, kdo potřebuje něco uskladnit, ocení nejpraktičtější možné řešení. Ať už doma nebo na pracovišti, při skladování nám jde většinou o jedno – ušetřit co nejvíce prostoru a seskládat vše rychle, chytře a efektivně na jedno místo. Skvělým a praktickým pomocníkem jsou nejrůznější regály, konstrukčně vymyšlené tak, aby byly nenáročné na prostor, a přitom unesly i větší zátěž. Nejoblíbenějším typem regálu jsou tzv. policové regály. Nejčastěji jsou to regály konzolové, plastové, nebo paletové, oblíbené jsou pak patrové a mobilní varianty.

Někdy se ale může stát, že regály potřebujeme zastavět atypicky tvarovanou místnost, popřípadě nám zkrátka rozvržení polic nevyhovuje. Máme-li jiné představy, můžeme je díky praktické aplikaci promítnout do vlastního návrhu a vytvořit si tak „virtuální“ regál na míru. Volit můžete z široké škály možností. Vy rozhodnete o tom, kolik má mít váš regálový systém polic, stejně jako o tom, kolik má mít sloupců. Rozdílné výšky a též šířky přitom nepředstavují jakýkoliv problém, stejně jako variabilita v rozměrech hloubek.

Velmi dobrý poměr kvality a ceny

Svůj vlastní regál a stejně tak regálovou sestavu jste tak schopni si vytvořit ve velice krátkém čase a za výhodnou cenu. Osobní návrh vás totiž téměř vždy vyjde levněji, než kdybyste pořizovali několik menších regálů samostatně a snažili se je na dané místo napasovat. Navíc, a to je jistě velký benefit, dosáhnete designově čistého provedení – nikde nic nechybí, nikde nic nenadbývá.

Jak si vlastní regál navrhnout?

Je to velmi jednoduché a postačí vám k tomu několik minut u počítače. Doporučujeme zavítat na webové stránky zaběhnutých a zkušených výrobců, kteří mají systém návrhů většinou velmi dobře propracovaný a současně intuitivní. Pak už se vaší fantazii a vašim nárokům meze nekladou. Věříme, že jakmile si návrh vlastního skladovacího prostoru jednou vyzkoušíte, nebudete chtít v budoucnu už nikdy postupovat jinak.