Zvířata

Výcvikové obojky pro psy mohou přinést skvělé výsledky

Výcvikové obojky pro psy mohou přinést skvělé výsledkyNěkdy při výcviku pejska nezbývá než přejít ke speciálním metodám, které zahrnují i různé elektronické výcvikové obojky. Možná to zní poněkud drasticky, ale pravdou je, že pokud se využívají zodpovědně, dokážou psa dobře naučit poslušnosti, a to kupodivu... Read More »

Elektronické výcvikové obojky pro psy

Elektronické výcvikové obojky pro psyV současné době jsou velice skloňovaným tématem elektronické výcvikové obojky pro psy, které profesionální kynology a pejskaře dělí na dva tábory. První tábor vnímá elektronický obojek jako efektivní a bezpečnou pomůcku při výcviku, kdežto na druhé straně stojí odpůrci tohoto moderního kynologického... Read More »

Jak ideálně krmit psa nebo kočku?

Jak ideálně krmit psa nebo kočku?Máte doma psa nebo kočku chcete, aby se váš mazel měl co nejlépe? Začít byste měli u správné formy krmení. Stále mnoho chovatelů právě v této oblasti chybuje, čímž svého zvířecího přítele ochuzuje o plnohodnotný život. Nedějte chyby – máme pro vás nejdůležitější pravidla, kterými byste se i vy měli... Read More »

Jaké jsou nejoblíbenější značky granulí?

Jaké jsou nejoblíbenější značky granulí?Máte doma pejska či kočičku? Nebo teprve plánujete pořízení čtyřnohého přítele? Přemýšlíte nejen nad novým jménem, ale také nad granulemi, které budete svému mazlíčkovi podávat? Na současném trhu působí celá řada výrobců krmiva pro kočky a psy. Nicméně se před vás staví otázka, zda vybírat krmivo podle ceny nebo podle kvality. A sami dáte za... Read More »