purina

Jaké jsou nejoblíbenější značky granulí?

Máte doma pejska či kočičku? Nebo teprve plánujete pořízení čtyřnohého přítele? Přemýšlíte nejen nad novým jménem, ale také nad granulemi, které budete svému mazlíčkovi podávat? Na současném trhu působí celá řada výrobců krmiva pro kočky a psy. Nicméně se před vás staví otázka, zda vybírat krmivo podle ceny nebo podle kvality. A sami dáte za pravdu, že druhá alternativa je lepší.

Krmivo pro psy a kočky se pohybuje v různých cenových relacích. Ne vždy je dobré se řídit heslem, že čím draží granule, tím lepší. Nicméně obráceně tento postoj sedí prakticky v každém případě. Nejlevnější granule pro kočky a psy nesplňují kvalitativní nároky na vyváženou a plnohodnotnou stravu. Při výběru krmiva byste se neměli řídit primárně cenou, spíše se zaměřte na jeho složení. Kompromis mezi cenou a kvalitou nabízí internetový obchod www.pytelgranuli.cz. V následujících řádcích se podíváme na konkrétní značky a jejich popularitu mezi chovateli.

Granule pro psy

Velké oblibě se těší krmivo pro psy od výrobce Bosch. Vyznačuje se obsahem všech látek, jež jsou žádoucí pro vyváženou stravu. Potěší vás také cena, která příliš nezasáhne vaši peněženku. Za zmínku jistě stojí i superprémiové granule pro psy Purina Pro Plan. Neměli bychom opomenout ani světově proslulou značku Royal Canin a prvotřídního výrobce krmiva Brit.

Granule pro kočky

Producenti kvalitních krmiv se nespecializují pouze na granule pro psy. Portfolio jejich produktů zahrnuje i krmivo pro kočky. U chovatelů koček první příčky v oblíbenosti obsadily značky Bosch a Brit. Často si pochvalují konkrétně krmivo Brit Premium Adult Salmon s vysokým obsahem lososa. Kočičí variaci najdete také u prémiové značky Purina Pro Plan. Spousta majitelů koček nedá dopustit ani na krmivo vystupující pod světovou značkou Royal Canin.

 

Sdílet článek