Finance

Chci si půjčit, ale nechci naletět

Chci si půjčit, ale nechci naletětDostali jste se do lehké finanční tísně, kterou byste rádi vyřešili menší půjčkou? Pravděpodobně jste již zapátrali na internetu a zjistili, že rychlých a snadných půjček je zde velká spousta. Pokud jste však četli pozorněji, přišli jste na to, že některé půjčky mají ne zrovna příjemné podmínky a jiné zase neúnosně vysoké úroky. Jak si... Read More »

Rychlá půjčka vám vytrhne trn z paty, ale půjčujte si s rozvahou a od férových institucí

Rychlá půjčka vám vytrhne trn z paty, ale půjčujte si s rozvahou a od férových institucíFinanční trh rozděluje půjčky na bankovní a nebankovní. Spousta lidí se rozhoduje pro bankovní půjčky, neboť mají lepší pověst. Nicméně, banky po svých klientech požadují celou řadu dokladů a potvrzeních. Bankovní půjčky jsou navíc dostupné bonitní klientele, která má dostatečně vysoký příjem. Proces vyřízení je poměrně zdlouhavý, přestože se bankovní půjčky v reklamách prezentují jako... Read More »

Perfect Money s.r.o.

Perfect Money s.r.o.Termín výplaty se blíží, na vašem účtu je vymeteno a vy nutně potřebujete zaplatit například poplatek za telefon či jiný výdaj? Porouchal se vám některý ze spotřebičů, musíte koupit nový, ale chybí vám jen několik tisíc korun? Nebo máte jiný nečekaný výdaj, který je nutné rychlé zaplatit? Pro všechny tyto i jiné případy je tu... Read More »

Rychlá půjčka před výplatou do 8 000 Kč

Rychlá půjčka před výplatou do 8 000 KčV nejméně vhodnou dobu – před výplatou – vypoví službu lednička, objeví se nenadálé škody v bytě a další výdaje, s nimiž nepočítáte. A zrovna nemáte dostatečnou finanční zásobu. Zákon schválnosti skutečně funguje. Rychlým východiskem z tíživé finanční situace je půjčka ihned, která zalepí mezeru mezi nedostatkem financí a následující... Read More »

Perfect Money – recenze rychlé půjčky

Perfect Money – recenze rychlé půjčkyPerfect Money s.r.o. je mladá a rychle se rozvíjející finanční instituce, v jejíž kompetenci je poskytování nebankovních půjček. Tato společnost získala spoustu licencí a doklady, díky nimž je oprávněna poskytovat finanční služby nejrůznějšího zaměření na českém finančním trhu. Subjekt vybudovalo několik nezávislých investorů. Cílem je poskytnout tuzemským klientům levnou a rychlou půjčku objemově menšího... Read More »

Affiliate a jeho výhody pro vás

Affiliate a jeho výhody pro vásAffiliate je v České republice jedním z horkých témat posledních let. Mnoho lidí se mu věnuje, hodně lidí jej vyměnilo za stálý pracovní poměr a bez problémů je affiliate uživí. Co to však affiliate je, odkud k nám přišlo a jaké Vám nabízí... Read More »